Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

54.171 €
44.770 €
54.17 € / mp

Parcele de 1000mp cu PUZ in curs de constituire ...

Pădureni (Chinteni)

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.300 €
25 € / mp

Teren intravilan in Padureni - Chinteni, 3200 m ...

Pădureni (Chinteni)

3.212 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

75.000 €
38.25 € / mp

Teren construibil, 1961mp, Chinteni - Macicasu, ...

Măcicașu

La ~5km distanță

1.961 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

855.000 €
97.16 € / mp

Teren intravilan,8800mp,terenul are 12 parcele, ...

Chinteni

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

115.000 €
56.65 € / mp

Teren cu autorizatie pentru doua case in Chinte ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.030 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
7

90.000 €
31.03 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan de ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

125.000 €
32.89 € / mp

Teren intravilan de 3800 mp, zona Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

47.000 €
86.24 € / mp

Teren intravilan, 545 mp, Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

545 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

392.645 €
71.39 € / mp

Teren Intravilan constructii 5500 mp cu Puz In ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

69.000 €
115 € / mp

Trei parcele teren intravilan, PUZ, 600 mp, uti ...

Chinteni

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

110.000 €
154.28 € / mp

Teren în CHINTENI teren intravilan, 713 mp, cu ...

Chinteni

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

306.500 €
53.77 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan 5700mp - Chinteni, ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

32.000 €
28.29 € / mp

Teren intravilan în Chinteni – investiție (Nece ...

Chinteni

La ~5km distanță

1.131 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

55.000 €
84.88 € / mp

Teren de vanzare intravilan Chinteni cu puz, zo ...

Chinteni

La ~5km distanță

648 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

134.000 €
78.59 € / mp

Teren pentru constructii intravilan, 1705 mp, C ...

Chinteni

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
45.000 €
81.30 € / mp

Teren intravilan, 492 mp, zona intrare - Chinte ...

Chinteni

La ~5km distanță

492 mp teren
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
158.56 € / mp

Teren intravilan 473mp - zona Valea Chintaului

Chinteni

La ~5km distanță

473 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

126.500 €
115 € / mp

Teren 1100mp intravilan Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

435.600 €
161.33 € / mp

Proiect autorizat 4 duplexuri (8 unitati) – ter ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

108.900 €
155.57 € / mp

Proiect autorizat duplex (2 unitati) – teren in ...

Chinteni

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

76.000 €
100.53 € / mp

Teren pentru constructie , Chinteni, zona Lacur ...

Chinteni

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

197.360 €
80 € / mp

Teren 2467 mp cu PUG aprobat – case & duplexuri ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.467 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

60.000 €
120 € / mp

Teren Chinteni cu autorizație de construcție! 5 ...

Chinteni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

90.000 €
128.57 € / mp

Teren 700mp autorizat pentru Duplex

Chinteni

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

65.000 €
130 € / mp

Teren strada Ion Creanga, comuna Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

110.000 €
157.14 € / mp

Teren 700 mp, cu autorizatie de constructie + u ...

Chinteni

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

585.000 €
100.86 € / mp

Teren cu PUZ aprobat zona Sub Plopi!

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

108.046 €
89 € / mp

Teren intravilan 1214mp in Chinteni – zona cent ...

Chinteni

La ~5km distanță

1.214 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

88.110 €
99 € / mp

Teren intravilan 890mp in Chinteni – zona centr ...

Chinteni

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

66.000 €
60 € / mp

Teren intravilan Chinteni 1.100mp zona Ion Crea ...

Chinteni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții