Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

89.800 €
39.21 € / mp

Teren intravilan cu panorama - statiunea Muntel ...

Muntele Băișorii

2.290 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

28.000 €
28 € / mp

Teren de vanzare – Muntele Baisorii, 1000 mp, v ...

Muntele Băișorii

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

35.700 €
42 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Rasca, zona Tarni ...

Râșca

La ~10km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

90.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Muntele Rece 900 ...

Muntele Rece

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

105.550 €
56.44 € / mp

Teren plat, autorizatie de constructie+proiect ...

Râșca

La ~10km distanță

1.870 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

La ~10km distanță

344 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan, zona Muntele Rece!

Muntele Rece

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan , 4200 mp, județul Cluj

Băișoara

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

100.000 €
20 € / mp

Teren 5000 mp in Baisoara, langa pensiunea Skil ...

Băișoara

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
8.69 € / mp

INVESTITIE! 7 Parcele teren extravilan Baisoara ...

Băișoara

La ~10km distanță

7.477 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

34.000 €
34 € / mp

Teren intravilan, cf, zona Valea Ierii

Valea Ierii

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

110.275 €
25 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren Intravilan, 4411 ...

Valea Ierii

La ~10km distanță

4.411 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

268.000 €
1,914.29 € / mp

Oportunitate unica! 5ha + 2 cabane de vacanta i ...

Valea Ierii

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

320.000 €
377.36 € / mp

Teren plus constructie in curs de edificare, 53 ...

Iara

La ~15km distanță

5.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

86.000 €
61.43 € / mp

Teren de vanzare Savadisla 1400mp front la 2 dr ...

Săvădisla

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

39.590 €
18.00 € / mp

Teren 2200 mp, intravilan, zona Somesul Rece

Someșu Rece

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

82.500 €
55 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1500mp, Vlaha

Vlaha

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

82.500 €
55 € / mp

Oportunitate de invesitie, Teren intravilan Vla ...

Vlaha

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

85.000 €
80.11 € / mp

Teren intravilan pretabil pentru Casa Individua ...

Vlaha

La ~15km distanță

1.061 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

82.500 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, Vlaha

Vlaha

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

150.000 €
75 € / mp

EXCLUSIVITATE! Teren intravilan de vanzare in z ...

Vlaha

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

175.000 €
150.000 €
35 € / mp

De vânzare teren superb în Ciurila ~ 5000 mp de ...

Ciurila

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

140.000 €
140.85 € / mp

Teren cu autorizatie l 994 MP l Ciurila

Ciurila

La ~20km distanță

994 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

120.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 1500 mp, cu view, zona herghe ...

Ciurila

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

77.000 €
35 € / mp

Oportunitate investitie teren intravilan, Ciuri ...

Ciurila

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

48.000 €
56.000 €
48 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Ciurila

Ciurila

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
75 € / mp

Oportunitate Teren 2000mp ,Zona Tarnita

Tarnița

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

86.000 €
39.67 € / mp

Teren extravilan la Somesul Cald, zona Tarnita ...

Tarnița

La ~20km distanță

2.168 mp teren
Construcții