Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
14

99.900 €
19.98 € / mp

Teren de vânzare/schimb 5.000 mp, situat în Măg ...

Măguri

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

65.900 €
18.63 € / mp

Teren intravilan in Maguri, 3538 mp,zona excele ...

Măguri

3.538 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.32 € / mp

Oaza de natura si traditie cu potential turisti ...

Măguri

66.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

50.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare 10.000 mp/ parcelabil, cu utii ...

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
12.99 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Măguri Răcatau 4 ...

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

4.233 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

72.658 €
17 € / mp

Teren intravilan, 4300mp, Maguri Racatau

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

4.274 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

105.000 €
44.72 € / mp

Tiny House-uri in Maguri Racatau. Teren de vânz ...

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

2.348 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

139.900 €
31.21 € / mp

Teren Intravilan,Autorizatie de Construire,4483 ...

Mărișel

La ~5km distanță

4.483 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
21.53 € / mp

Teren extravilan pentru investitie

Mărișel

La ~5km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

32.000 €
29.09 € / mp

Teren de vanzare Marisel | Panorama & Intimitat ...

Mărișel

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

73.500 €
35 € / mp

Teren intravilan

Mărișel

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

212.600 €
20 € / mp

Teren intravilan in Marisel, 10630 mp, zona Cab ...

Mărișel

La ~5km distanță

10.630 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

59.250 €
15 € / mp

Oportunitate Teren extravilan 4000mp , Zona Bai ...

Mărișel

La ~5km distanță

3.950 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

30.000 €
12.47 € / mp

Teren Marisel, zona deosebita

Mărișel

La ~5km distanță

2.406 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

39.000 €
21.73 € / mp

Teren deosebit Marisel, intravilan

Mărișel

La ~5km distanță

1.795 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

196.740 €
60 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 3279 MP – Coada L ...

Mărișel

La ~5km distanță

3.279 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

29.000 €
19.33 € / mp

Teren de vanzare Marisel 1.500m²/19€ m²

Mărișel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

27.900 €
37.50 € / mp

Teren 744 mp + Proiect cabana Marisel

Mărișel

La ~5km distanță

744 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

213.660 €
30 € / mp

Teren Intravilan, 7122 mp, situat in Marisel!

Mărișel

La ~5km distanță

7.122 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

116.000 €
60.04 € / mp

Teren intravilan ,1.932 mp , Marisel

Mărișel

La ~5km distanță

1.932 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

13.000 €
22.22 € / mp

Vanzare Teren – Risca, Comuna Belis

Beliș

La ~10km distanță

585 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~10km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

89.000 €
17.80 € / mp

De vanzare teren Extravilan(faneata)-Belis,Cluj

Beliș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

26.000 €
21 € / mp

De vanzare teren 1.238m² Belis langa Pescarie - ...

Beliș

La ~10km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

145.000 €
52.67 € / mp

Teren de vanzare 2.753m²/52€ m² lac Belis, la G ...

Beliș

La ~10km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €
10.25 € / mp

Oportunitate.Teren de vanzare la munte-BELIS

Beliș

La ~10km distanță

17.070 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

La ~10km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~10km distanță

16.257 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~10km distanță

938 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~10km distanță

6.128 mp teren
Construcții