Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

320.000 €
377.36 € / mp

Teren plus constructie in curs de edificare, 53 ...

Iara

5.350 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
8.69 € / mp

INVESTITIE! 7 Parcele teren extravilan Baisoara ...

Băișoara

La ~5km distanță

7.477 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

100.000 €
20 € / mp

Teren 5000 mp in Baisoara, langa pensiunea Skil ...

Băișoara

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan , 4200 mp, județul Cluj

Băișoara

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

120.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 1500 mp, cu view, zona herghe ...

Ciurila

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

175.000 €
150.000 €
35 € / mp

De vânzare teren superb în Ciurila ~ 5000 mp de ...

Ciurila

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

77.000 €
35 € / mp

Oportunitate investitie teren intravilan, Ciuri ...

Ciurila

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

140.000 €
140.85 € / mp

Teren cu autorizatie l 994 MP l Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

994 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
37.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

48.000 €
56.000 €
48 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Ciurila

Ciurila

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

27.000 €
27 € / mp

Teren intravilan, in Rimetea, suprafete intre 1 ...

Rimetea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

55.000 €
27.50 € / mp

Ocazie!Teren intravilan in comuna Ciurila sat S ...

Săliște

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

28.000 €
28 € / mp

Teren de vanzare – Muntele Baisorii, 1000 mp, v ...

Muntele Băișorii

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

89.800 €
39.21 € / mp

Teren intravilan cu panorama - statiunea Muntel ...

Muntele Băișorii

La ~15km distanță

2.290 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

108.000 €
36.66 € / mp

Refugiu autentic aproape de Cluj – 2.946 mp ter ...

Micești

La ~15km distanță

2.946 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

84.700 €
0.94 € / mp

Terenuri de vis în Salicea – Investiția perfect ...

Sălicea

La ~15km distanță

924 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

125.000 €
137.67 € / mp

Teren de vânzare | Autorizație de construcție c ...

Sălicea

La ~15km distanță

908 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

125.000 €
137.67 € / mp

Teren cu autorizatie si utilitati in Salicea

Sălicea

La ~15km distanță

908 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

125.000 €
137.36 € / mp

Teren autorizat, 908 mp, utilitati, casa indivi ...

Sălicea

La ~15km distanță

910 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

93.000 €
1.16 € / mp

Teren constructii , drum de acces, Salicea

Sălicea

La ~15km distanță

803 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

240.175 €
65 € / mp

Teren deosebit la intrare in Salicea, 65 euro/m ...

Sălicea

La ~15km distanță

3.695 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

200.000 €
100 € / mp

Teren construibil in proximitatea pensiunii ”La ...

Sălicea

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

119.000 €
119 € / mp

Exclusivitate 0% comision - Teren cu autorizati ...

Sălicea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 119,000 € și 119.500 €
Agenție

Mai mult de un an
4

137.500 €
125 € / mp

Teren intravilan in Salicea

Sălicea

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

200.027 €
44.50 € / mp

Teren constructii , acces drum, Salicea

Sălicea

La ~15km distanță

4.495 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

100.000 €
102.99 € / mp

Teren intravilan – Salicea, 971 mp

Sălicea

La ~15km distanță

971 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

150.000 €
150.91 € / mp

Teren intravilan cu autorizație de construire – ...

Sălicea

La ~15km distanță

994 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

680.000 €
90.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Sălicea

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

95.000 €
99.000 €
1.36 € / mp

Teren intravilan, Front 31m, Salicea

Sălicea

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

94.815 €
105 € / mp

Teren cu Autorizatie de Constructie in Salicea

Sălicea

La ~15km distanță

903 mp teren
Construcții