Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

650.000 €
970.15 € / mp

Teren de vanzare in cartierul Ghoergheni pentru ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

670 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

193.750 €
125 € / mp

Vind teren intravilan 1550 mp si imobil 32 mp ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

600.000 €
900.90 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

666 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

599.000 €
103.28 € / mp

Teren situat în Sopor 5800 mp | Intravilan | Iu ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

650.000 €
1,264.59 € / mp

Teren cu casa demolabila | Oportunitate investi ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

514 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

645.000 €
969.92 € / mp

Teren cu casa demolabila, 665 mp, Gheorgheni, z ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

665 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

350.000 €
870.65 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Gheo ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

402 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

1.700.000 €
1,172.41 € / mp

Teren de 1450 mp pentru constructii | front 32m ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

590.000 €
887.22 € / mp

Teren in cartierul Gheorgheni cu suprafata de 6 ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

665 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.500.000 €
1,666.67 € / mp

Teren cu PUZ si HCL! Pretabil pentru Aparthotel ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

590.000 €
887.22 € / mp

Casa cu teren 665m in cartierul Gheorgheni!

Gheorgheni, Cluj-Napoca

665 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.486.000 €
1,024.83 € / mp

Teren in zona semicentrala, suprafata 1450 mp

Gheorgheni, Cluj-Napoca

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

650.000 €
975.98 € / mp

Teren retras de la arterta principala! Zona Iug ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

666 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

640.000 €
955.22 € / mp

Teren pretabil pentru constructii | 670mp | Fro ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

670 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

625.000 €
932.84 € / mp

Teren 670 mp, zona de case, cartier Gheorgheni

Gheorgheni, Cluj-Napoca

670 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

500.000 €
100 € / mp

Teren 5000mp, intravilan, Sopor, UTR ULi/c

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

95.000 €
109.45 € / mp

teren in zona Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

868 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

157.250 €
183.49 € / mp

Teren intravilan, Sopor, nu necesita PUZ

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

857 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
1

986.000 €
928.000 €
85 € / mp

Teren intravilan Sopor, 11600 mp

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

140.000 €
78.87 € / mp

Teren intravilan fara PUZ | 1775mp | Front 50m ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.775 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

350.000 €
150.60 € / mp

Teren de vanzare in PUZ Sopor! Zona M1 ! H max ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.324 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

185.000 €
31.75 € / mp

Teren intravilan arabil 5827mp, zona cimitir Mo ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.827 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

337.500 €
150 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Teren Intravilan 22 ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

200.000 €
250 € / mp

Teren 800mp pt casa individuala, PUZ și HCL col ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

375.000 €
125 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Teren 3000 mp Zona ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

250.860 €
185 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Sopor, 1356 mp, ut ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.356 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

305.000 €
52.59 € / mp

Comsiion 0% l Teren 7100 MP | Intravilan l Col ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

388.500 €
35 € / mp

Teren pretabil pentru cimitir privat | 11.100 m ...

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

315.610 €
185 € / mp

Teren intravilan, Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.706 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

249.990 €
98.04 € / mp

Teren intravilan 2550mp in Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.550 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Gheorgheni, Cluj-Napoca

Gheorgheni, un cartier din Cluj-Napoca, este o zonă în plină dezvoltare, apreciată pentru accesibilitatea sa și pentru facilitățile moderne. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 650.000 euro, cu oferte care încep de la 599.000 euro, ceea ce indică o piață de lux comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 970 euro, cu valori variind între 103 euro/m² și 1.265 euro/m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată de înaltă clasă, ceea ce o face atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 45 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Gheorgheni este o alegere excelentă pentru cei care caută oportunități de investiții în terenuri de construcție, având în vedere prețurile competitive și potențialul de dezvoltare al zonei.