Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

999.000 €
1,998.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gară, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
2

1.050.000 €
681.82 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

1.251.000 €
259.98 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.812 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

285.000 €
1,900.00 € / mp

Teren cu casa - 559 MP - Cartier Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

559 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

1.150.000 €
1,150.00 € / mp

Oportunitate! Teren 1000mp, Vanatorului

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

1.050.000 €
10,294.12 € / mp

Teren 1524 mp teren cu casa demolabila 100mp | ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

4.400.000 €
672.78 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
262.52 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.476 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000.000 €
750 € / mp

DE VÂNZARE, PROIECT CASE REZIDENȚIALE, CARTIER ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
611.75 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

613 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

500.000 €
622.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

803 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.365.000 €
1,000.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

896.000 €
737.45 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

375.000 €
750 € / mp

Teren cu Puz Aprobat pentru casa individuala sa ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

292.087 €
241.395 €
783.08 € / mp

Comision 0%! Teren Gruia, casa individuala, 373 ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

373 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
2

15.576.800 €
808.76 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cluj-Napoca_OMV ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

19.260 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.500.000 €
1,234.57 € / mp

Teren 1215mp intravilan in Gruia, PUZ Rezidenti ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

365.000 €
791.76 € / mp

TEren 461 mp cu front generos de 25 m! Zona str ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

594.900 €
238.82 € / mp

Teren intravilan Gruia, 2,491mp, ideal una-doua ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.491 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.050.000 €
1,750.00 € / mp

Comision 0%! Teren bloc, strada Horea

Horea, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

260.000 €
371.43 € / mp

Teren 700mp, in curs de autorizare, Dambul Rotu ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

2.300.000 €
1,421.51 € / mp

Teren de Vanzare cu PUZ si HCL aprobat ,regi ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.618 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

345.000 €
372.97 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Damb ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

925 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.300.000 €
1,421.51 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.618 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

445.000 €
328.17 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.356 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

3.872.000 €
350.38 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Damb ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

11.051 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

305.000 €
35.06 € / mp

Teren extravilan 8.700 mp - Valea Seaca - Cluj!

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

189.000 €
304.35 € / mp

Comision 0%! Teren constructii, Dambul Rotund, ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

621 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

450.000 €
858.78 € / mp

Teren de vanzare strada Corneliu Coposu pentru ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

524 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

248.000 €
393.65 € / mp

Teren cu autorizatie de construire in Dambul Ro ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 248,000 € și 250.000 €