Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

253.800 €
450 € / mp

Teren cu locație excelenta în Dâmbul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

564 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

315.040 €
110 € / mp

Teren de vanzare, 2864 mp, Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.864 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

105.000 €
107.58 € / mp

Teren de vanzare, 976 mp, Dambul Rotund

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

976 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

345.000 €
372.97 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Damb ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

925 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

2.300.000 €
1,421.51 € / mp

Teren de Vanzare cu PUZ si HCL aprobat ,regi ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.618 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.490.000 €
425.71 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan construibil/Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

500.000 €
500 € / mp

Vand/schimb teren 1000 mp Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

193.750 €
125 € / mp

Vind teren intravilan 1550 mp si imobil 32 mp ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vând teren extravilan

Baciu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 6200 mp

Baciu

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

110.400 €
48 € / mp

Teren de vânzare 2300 mp în Vâlcele (Cluj) – in ...

Feleacu

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

139.000 €
120.080 €
109.97 € / mp

Teren intravilan la 500m de Hub-ul Educational ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.264 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 260,000 € și 279.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

129.000 €
258 € / mp

Teren de vanzare 500 mp in Floresti Cluj

Florești

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

145.000 €
149.48 € / mp

Vanzare/Asociere teren 970 mp cu AC pt 2 case

Chinteni

La ~10km distanță

970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Chinteni

Chinteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren constructii

Chinteni

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

117.270 €
90 € / mp

Teren intravilan 1303 mp

Apahida

La ~15km distanță

1.303 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

145.000 €
132.91 € / mp

teren apahida zona centrala

Apahida

La ~15km distanță

1.091 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

800.000 €
116.40 € / mp

Teren intravilan pentru constructii in Sinnicoa ...

Apahida

La ~15km distanță

6.873 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

261.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potențial excelent de inves ...

Jucu

La ~20km distanță

8.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

35.000 €
12.07 € / mp

Vând 1200m teren intravilan și 1700m teren extr ...

Căianu

La ~25km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

La ~25km distanță

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

La ~30km distanță

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

85.000 €
47.22 € / mp

Vând teren+casă în comuna Sic

Sic

La ~30km distanță

1.800 mp teren
Construcții