Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
1

435.000 €
300 € / mp

Oportunitate investitie, teren 1450 mp pentru c ...

Câmpului, Cluj-Napoca

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

69.000 €
207.21 € / mp

Teren Campului zona Uli/c

Câmpului, Cluj-Napoca

333 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

330.000 €
702.13 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

156.000 €
260 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

690.000 €
770.09 € / mp

Teren de Vanzare PUZ + HCL + CU Construire regi ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

896 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 690,000 € și 700.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

330.000 €
702.13 € / mp

Teren cu Puz aprobat in cartierul Buna-Ziua!

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.490.000 €
1.500.000 €
425.71 € / mp

Teren intravilan 3500mp | Front 76m | Buna Ziua ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

700.000 €
350 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

1.609.922 €
1.730.290 €
107 € / mp

Teren de vanzare zona Mihai Romanu strada Nicol ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

15.046 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

500.000 €
5 € / mp

Teren intravilan | Puz Aprobat | 1000mp | Front ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

450.000 €
314.69 € / mp

Teren generos 1.430m pentru o casa individuala ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.430 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

2.928.200 €
2.420.000 €
574.38 € / mp

Teren cu PUZ pentru apartamente!

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.098 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

300.000 €
783.29 € / mp

Teren intravilan 383 mp – Zona Buna Ziua / Hote ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

383 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

630.000 €
10,500.00 € / mp

Teren intravilan 1141mp ideal pentru investitie ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.141 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

189.000 €
270 € / mp

Teren 700mp parcelabil | Front 37m | Zona Mihai ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

509.000 €
509 € / mp

Teren 1000 mp cu PUZ aprobat, autorizare duplex ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 509,000 € și 520.000 €
Agenție

2 luni în urmă
3

2.500.000 €
1,217.14 € / mp

Teren amplasat pe colt pentru constructie imobi ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.054 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

159.000 €
265 € / mp

Teren pentru constructie in Buna Ziua-Mihai Rom ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

509.000 €
630.73 € / mp

Teren duplex, cu PUZ aprobat in Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

807 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

630.000 €
5.52 € / mp

Teren pentru constructii Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.141 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

500.000 €
500 € / mp

Teren intravilan construibil, 1000mp, zona Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

630.000 €
552.15 € / mp

Teren 1.141 mp – 2 fronturi | 4 unități (2 dup ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.141 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.490.000 €
425.71 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan construibil/Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

690.000 €
770.09 € / mp

Teren de Vanzare PUZ + HCL + CU Construire regi ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

896 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 690,000 € și 750.000 €
Agenție

2 luni în urmă
4

509.000 €
630.73 € / mp

Teren cu PUZ aprobat Buna Ziua pentru casa indi ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

807 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

675.000 €
690.000 €
590.03 € / mp

Teren pentru dezvoltare | Clinica, aparthotel, ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

898 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 675,000 € și 690.000 €
Agenție

10 luni în urmă
2

520.000 €
585.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 400 ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

629.563 €
520.300 €
801.99 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

785 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

690.000 €
398.15 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.733 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

595.000 €
705.81 € / mp

Teren intravilan 843 mp, cu autorizatie de cons ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

843 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 595,000 € și 636.000 €