Proprietăți unice: 121
Proprietari: 23
Agenție

7 luni în urmă
5

85.500 €
45 € / mp

De vanzare teren in Frumusani 1900 mp, utilita ...

Frumușani

1.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

13.800 €
30 € / mp

Teren Fundulea – 460 mp intravilan

Exterior Nord, Fundulea

460 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

7.800 €
11.200 €
12 € / mp

Intravilan. Retras. Liniste comunitate, lac/p&# ...

Frumușani

650 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

17.500 €
62.50 € / mp

De vanzare - 568 mp, utilitati complete, 22 m ...

Răzvani

545 m

568 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

8.500 €
7.08 € / mp

De vânzare – 2 loturi de teren &#23 ...

Nord, Fundulea

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

35.000 €
36.575 €
33.49 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1045 mp | Toate utili ...

Fundulea

1.045 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1.999 €
5.27 € / mp

PROMOTIE SOC! teren intravilan Frumusani l&#226 ...

Frumușani

379 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

29.000 €
29 € / mp

De vanzare teren intravilan 1000 mp, Fundulea

Sud-Vest, Fundulea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

500.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan – PUZ aprobat, utilitati 150m, ...

Frumușani

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

100.000 €
25 € / mp

De vanzare teren, intravilan 4000 mp, deschider ...

Sud-Vest, Fundulea

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

42.400 €
22.01 € / mp

Teren 1926 mp Gostilele - Vedere Lac - 109m des ...

Gostilele

1.926 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

9.950 €
9.95 € / mp

Teren de vanzare langa lac | FRASINET | Com Ost ...

Ostrovu

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

88.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

90.000 €
13.85 € / mp

teren la lac Frumusani

Frumușani

6.500 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

7.500 €
1.06 € / mp

teren extravilan 7.100 mp situat in Vasilati, j ...

Vasilați

7.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

1.181.600 €
14 € / mp

Teren 84.400 mp, ideal dezvoltare rezidentiala, ...

Frumușani

84.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

19.796 €
40.40 € / mp

Terenuri intravilane Frumușani – Preț excelent, ...

Postăvari

490 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

25.000 €
9.09 € / mp

Teren intravilan(tot)curs constructii,Radovanu, ...

Radovanu

2.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

126.000 €
28 € / mp

Fundeni- Frunzănești, deschidere la l ...

Fundeni

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

390.000 €
19.78 € / mp

BELCIUGATELE - Complexul Valea Iazurilor, 19.72 ...

Belciugatele

19.720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

194.500 €
19.99 € / mp

TEREN - CALARASI/ILFOV

Frumușani

9.730 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
16.90 € / mp

Teren langa lac - 40 km de Bucuresti

Polcești

1.479 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

8.500 €
15.98 € / mp

Teren cu deschidere catre lac - 40 km de Bucure ...

Polcești

532 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220.000 €
20 € / mp

Belciugatele - primarie - teren construibil int ...

Belciugatele

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

19.250 €
7 € / mp

Teren intravilan Fundulea, 2750/25, utilit&#259 ...

Central, Fundulea

2.750 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

11.250 €
5.98 € / mp

Teren intravilan Valcelele Jud Calarasi

Vâlcelele

1.881 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

125.000 €
25 € / mp

Frumusani DN 4 Popas-20km de Bucuresti , posibi ...

Frumușani

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

21.000 €
12.95 € / mp

Teren intravilan, Loc. Frasinet, deschidere lac ...

Frăsinet

1.622 mp teren
Construcții