Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
3

408.000 €
8 € / mp

Teren 51000mp in Calarasi, Vasilati

Vasilați

51.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

7.500 €
1.06 € / mp

teren extravilan 7.100 mp situat in Vasilati, j ...

Vasilați

7.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

10.073.800 €
22 € / mp

Teren intravilan - Calarasi - Vasilati - vanzar ...

Vasilați

457.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

14.900 €
16.900 €
22.31 € / mp

Lot intravilan 668 mp, Popesti Vasilati, la asf ...

Popești

La ~5km distanță

668 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
25 € / mp

Teren stadal DN 4 ,investitie excelenta

Central, Budești

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
10

35.000 €
35 € / mp

Frumusani-Pasarea,stradal la asfalt,ideala inve ...

Pasărea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție

6 luni în urmă
6

27.000 €
22.50 € / mp

Teren intravilan,Frumusani, sat Pasarea

Pasărea

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

135.000 €
15 € / mp

Frumusani - Hobby Arena - teren intravilan cu P ...

Frumușani

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

30.000 €
30 € / mp

Loturi Teren Frumusani - Lac Pasarea | Localiza ...

Frumușani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

250.000 €
50 € / mp

Teren stradal de vanzare in Calarasi / Frumusan ...

Frumușani

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.332.000 €
1.210.000 €
35.24 € / mp

Teren cu PUZ aprobat si autorizatie-proiect rez ...

Frumușani

La ~10km distanță

37.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

19.990 €
10.22 € / mp

Teren Postavari - Frumusani - 1956 mp

Frumușani

La ~10km distanță

1.956 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

650.000 €
12.04 € / mp

TEREN 5.4 HA PARCELABIL PUZ APROBAT - DN 4 FRU ...

Frumușani

La ~10km distanță

54.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

500.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan – PUZ aprobat, utilitati 150m, ...

Frumușani

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.000.000 €
35.65 € / mp

Teren DN4-Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

56.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

90.000 €
13.85 € / mp

teren la lac Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

119.999 €
59.70 € / mp

Teren Pasarea - Frumusani - deschidere la DN4 - ...

Frumușani

La ~10km distanță

2.010 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
9

17.765 €
55 € / mp

Teren Intravilan In Rate in Frumusani | utilita ...

Frumușani

La ~10km distanță

323 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

1.181.600 €
14 € / mp

Teren 84.400 mp, ideal dezvoltare rezidentiala, ...

Frumușani

La ~10km distanță

84.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

23.900 €
59.75 € / mp

Teren construibil cu toate utilitatile

Frumușani

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

85.500 €
45 € / mp

De vanzare teren in Frumusani 1900 mp, utilita ...

Frumușani

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

378.000 €
35 € / mp

Vânzare teren industrial – Frumușani, 10.800 m ...

Frumușani

La ~10km distanță

10.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

798.600 €
72.60 € / mp

COMISION O%! Frumusani - Teren mixt, de vâ ...

Frumușani

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

22.500 €
45 € / mp

DN 4 Frumusani - Proprietar ofer spre vanzare t ...

Frumușani

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1.999 €
5.27 € / mp

PROMOTIE SOC! teren intravilan Frumusani l&#226 ...

Frumușani

La ~10km distanță

379 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

91.560 €
12 € / mp

FRUMUSANI-ORASTI, LOT 7.630 MP!

Frumușani

La ~10km distanță

7.630 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

157.500 €
45 € / mp

Vânzare teren industrial 3.500 mp Frumușani

Frumușani

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

23.400 €
20.700 €
50.87 € / mp

Proprietar - VÂNZARE LOTURI - Frumusani

Frumușani

La ~10km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

1.024.870 €
847.000 €
13.38 € / mp

Frumusani-Pasarea '70 loturi cu drum într-o zon ...

Frumușani

La ~10km distanță

76.622 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

7.800 €
12 € / mp

Intravilan. Retras. Liniste comunitate, lac/p&# ...

Frumușani

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții