Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

24.000 €
24.90 € / mp

Teren Intravilan Lehliu Gara

Central, Lehliu-Gară

964 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

17.500 €
62.50 € / mp

De vanzare - 568 mp, utilitati complete, 22 m ...

Răzvani

La ~5km distanță

545 m

568 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

17.500 €
62.50 € / mp

De vanzare - 568 mp, utilitati complete, 22 m ...

Răzvani

La ~5km distanță

545 m

568 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

907.742 €
750.200 €
90.77 € / mp

Teren pe Soseaua Bucuresti-Constanta, stradal, ...

Dor Mărunt

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

480.000 €
6 € / mp

Teren 8 ha DIRECT A2 km 55–56 | Nicolae Bălcesc ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

480.000 €
6 € / mp

Teren 8 ha DIRECT A2 km 55–56 | Nicolae Bălcesc ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

29.000 €
10.19 € / mp

Teren INTRAVILAN cu deschidere la balta

Radu Vodă

La ~10km distanță

2.847 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

9.950 €
9.95 € / mp

Teren de vanzare langa lac | FRASINET | Com Ost ...

Ostrovu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

21.000 €
12.95 € / mp

Teren intravilan, Loc. Frasinet, deschidere lac ...

Frăsinet

La ~15km distanță

1.622 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

La ~15km distanță

88.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~15km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

11.000 €
27.50 € / mp

Teren 400 mp de vânzare Solacolu | lângă FarmPa ...

Sărulești

La ~15km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

23.000 €
23 € / mp

Vanzare teren intravilan, Lacul Sarulesti, 1.00 ...

Sărulești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~15km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

La ~15km distanță

88.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

11.000 €
27.50 € / mp

Teren 400 mp de vânzare Solacolu | lângă FarmPa ...

Sărulești

La ~15km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

La ~15km distanță

1.470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

La ~15km distanță

1.470 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.761 €
7.34 € / mp

Cota 1/4 teren intravilan arabil

Ileana

La ~15km distanță

649 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

1.734 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

8.500 €
15.98 € / mp

Teren cu deschidere catre lac - 40 km de Bucure ...

Polcești

La ~20km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
16.90 € / mp

Teren langa lac - 40 km de Bucuresti

Polcești

La ~20km distanță

1.479 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

17.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vanzare, A2, Saru ...

Polcești

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.750 €
25.70 € / mp

Teren intravilan pozitie centrala

Căzănești

La ~25km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
1

20.000 €
8.62 € / mp

Vând teren și casa demolabila

Alexandru Odobescu

La ~25km distanță

2.320 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.360.000 €
21 € / mp

DE VANZARE

Central, Fundulea

La ~25km distanță

112.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

623.000 €
693.000 €
89 € / mp

Teren pretabil SUPERMARKET la 30 km de Bucurest ...

Central, Fundulea

La ~25km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan

Bărcănești

La ~25km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

180.000 €
25.71 € / mp

intravilan cu iesire la lac Fundulea

Gostilele

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Construcții