Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
1

2.360.000 €
21 € / mp

DE VANZARE

Central, Fundulea

112.377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

170.000 €
23.27 € / mp

Teren intravilan, Fundulea, 7305 mp, utilitati, ...

Central, Fundulea

7.305 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

46.000 €
85.82 € / mp

Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împ ...

Exterior Vest, Fundulea

536 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

37.000 €
37 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1000 mp

Exterior Est, Fundulea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
24.98 € / mp

Teren 1001 mp intravilan Fundulea pe malul lacu ...

Nord-Est, Fundulea

1.001 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

49.950 €
54 € / mp

Teren intravilan de vanzare Fundulea 925 mp | T ...

Central, Fundulea

925 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

14.400 €
12 € / mp

Teren intravilan Fundulea – 1.200 mp, des ...

Fundulea

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

45.870 €
33 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1390 mp – asfal ...

Fundulea

1.390 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

29.400 €
66.82 € / mp

Teren intravilan pe malul lacului Fundulea &#82 ...

Fundulea

440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

13.800 €
30 € / mp

Teren Fundulea – 460 mp intravilan

Exterior Nord, Fundulea

460 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

35.000 €
36.575 €
33.49 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1045 mp | Toate utili ...

Fundulea

1.045 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

140.000 €
43.75 € / mp

Fundulea Autostrada A2 – Teren intravilan ...

Fundulea

3.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

8.500 €
7.08 € / mp

De vânzare – 2 loturi de teren &#23 ...

Nord, Fundulea

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

29.000 €
29 € / mp

De vanzare teren intravilan 1000 mp, Fundulea

Sud-Vest, Fundulea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

100.000 €
25 € / mp

De vanzare teren, intravilan 4000 mp, deschider ...

Sud-Vest, Fundulea

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

25.500.000 €
17 € / mp

Teren Frundulea-A2

Central, Fundulea

Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

19.250 €
7 € / mp

Teren intravilan Fundulea, 2750/25, utilit&#259 ...

Central, Fundulea

2.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

70.000 €
35 € / mp

Teren cu deschidere dubla Fundulea - Amplasare ...

Nord-Vest, Fundulea

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

623.000 €
693.000 €
89 € / mp

Teren pretabil SUPERMARKET la 30 km de Bucurest ...

Central, Fundulea

7.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Tamadau Mare – d ...

Tămădău Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

180.000 €
25.71 € / mp

intravilan cu iesire la lac Fundulea

Gostilele

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

42.400 €
22.01 € / mp

Teren 1926 mp Gostilele - Vedere Lac - 109m des ...

Gostilele

La ~5km distanță

1.926 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
8

159.000 €
8.98 € / mp

Teren intravilan Belciugatele*300 m de DN*Linie ...

Belciugatele

La ~5km distanță

17.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

1.100.000 €
30.98 € / mp

De vanzare teren industrial in Calarasi/Belciug ...

Belciugatele

La ~5km distanță

35.510 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220.000 €
20 € / mp

Belciugatele - primarie - teren construibil int ...

Belciugatele

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

17.088 €
22.97 € / mp

Comision 0! Teren intravilan Belciugatele

Belciugatele

La ~5km distanță

744 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

390.000 €
19.78 € / mp

BELCIUGATELE - Complexul Valea Iazurilor, 19.72 ...

Belciugatele

La ~5km distanță

19.720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

17.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vanzare, A2, Saru ...

Polcești

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

8.500 €
15.98 € / mp

Teren cu deschidere catre lac - 40 km de Bucure ...

Polcești

La ~10km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
16.90 € / mp

Teren langa lac - 40 km de Bucuresti

Polcești

La ~10km distanță

1.479 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Fundulea, Județul Călărași

Fundulea, situată în apropierea Bucureștiului, este o localitate în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 30.000 euro, cu oferte ce încep de la 14.400 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 925 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori ce variază între 12 euro/m² și 99 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 45% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 70 de zile, indicând o piață activă.

Fundulea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcție, având prețuri accesibile și o dimensiune constantă a loturilor. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Fundulea!