Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

134.000 €
89.33 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CARTIER TINERI

Nord, Călărași

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan cartier Magureni, municip ...

Măgureni, Călărași

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.500 €
84.66 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CALARASI

Măgureni, Călărași

313 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

228.000 €
18.84 € / mp

Teren de vanzare pe VARIANTA ZONA FABRICA DE ZA ...

Periferie, Călărași

12.099 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

730.000 €
18.01 € / mp

Teren intravilan 4.05 ha, Calarasi

Exterior Est, Călărași

40.527 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

22.600 €
22.60 € / mp

TEREN DE VANZARE

Obor, Călărași

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €
500 € / mp

Teren intravilan curti constructii in apropiere ...

Central, Călărași

182 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

11.250 €
5.98 € / mp

Teren intravilan Valcelele Jud Calarasi

Vâlcelele

La ~25km distanță

1.881 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

La ~25km distanță

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Călărași

Călărași, situat pe malul Dunării, este o zonă în dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile de investiție imobiliară. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 134.000 euro, cu oferte care încep de la 22.600 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 730.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 45 euro, cu valori care variază între 18 euro/m² și 95 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile de construcție sunt listate pentru o medie de 94 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de utilizare: Terenurile sunt potrivite pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale, având un potențial semnificativ de apreciere în valoare.

Călărași reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de construcție la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de construcție de vânzare în Călărași!