Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

200.000 €
11.38 € / mp

Teren de vanzare intravilan 17,581mp Cislau, j ...

Cislău

17.581 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8.000 €
16 € / mp

vand sau inchiriez 17500 mp intravilan in Cisl ...

Cislău

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

45.000 €
8.65 € / mp

Teren cu suprafața de 5100mp amplasat într-o zo ...

Mărunțișu

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.120 €
20 € / mp

Patarlagele, fosta fabrica cherestea, 8506mp cc ...

Central, Pătârlagele

La ~5km distanță

8.506 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.500.000 €
34.88 € / mp

Proprietate unicat pe Valea Buzaului

Pătârlagele

La ~5km distanță

43.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

22.500 €
22.50 € / mp

Teren de vânzare în Lapoș &#8211 ...

Lapoș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.674 €
2 € / mp

Vând teren Prahova

Cărbunești

La ~15km distanță

31.337 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

39.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan zona Runcu-Parscov

Pârscov

La ~15km distanță

6.001 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
7.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Parscov

Pârscov

La ~15km distanță

4.678 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.270 €
5 € / mp

teren cu vedere superba si acces direct la drum ...

Șoimari

La ~15km distanță

8.054 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
15

62.500 €
12.50 € / mp

Oportunitate Investitie - Teren Intravilan Zona ...

Boboci

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

35.000 €
9.57 € / mp

Vanzare 3658 mp teren intravilan in Predeal-Sar ...

Predeal-Sărari

La ~20km distanță

3.658 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.000 €
13.53 € / mp

Teren intravilan 1700 mp zona turistica Breaza ...

Breaza

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

La ~20km distanță

6.018 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

38.000 €
12.86 € / mp

TEREN MEHEDINTA PRAHOVA

Mehedința

La ~20km distanță

2.955 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

99.000 €
110 € / mp

Se vinde teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, ...

Predeal

La ~20km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

72.000 €
8 € / mp

Teren intravilan – 9.000 mp, sat Ogretin, ...

Ogretin

La ~20km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

36.000 €
18 € / mp

2.000mp teren,acces facil,recomandat constructi ...

Greceanca

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

27.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare – Poiana Mierlei, D ...

Drajna

La ~25km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

16.600 €
8 € / mp

Teren intravilan 2.075 mp, construibil, comuna ...

Drajna de Jos

La ~25km distanță

2.075 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
27

49.000 €
13.80 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 3551mp Poiana Copac ...

Poiana Copăceni

La ~25km distanță

3.551 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

42.500 €
25 € / mp

Teren de vanzare 1700 mp

Sărata-Monteoru

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

220.000 €
390.000 €
3.01 € / mp

Teren unicat 73000 mp baraj Siriu

Siriu

La ~25km distanță

73.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

487.545 €
402.930 €
26.35 € / mp

SIRIU - Oportunitate de investitie | Teren cu P ...

Siriu

La ~25km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
26

132.800 €
8 € / mp

Teren de Vis langa Siriu – 20000 mp ideal pent ...

Siriu

La ~25km distanță

16.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

31.000 €
22.24 € / mp

Teren si casa Sahateni, Buzau

Săhăteni

La ~25km distanță

1.394 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

27.880 €
31.365 €
8 € / mp

Oportunitate investitie teren – Cerașu, Prahov ...

Cerașu

La ~25km distanță

3.485 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

246.387 €
12.50 € / mp

VANZARE TEREN, PRAHOVA, VALENII DE MUNTE, BARAJ ...

Central, Vălenii de Munte

La ~25km distanță

19.711 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

150.000 €
12.91 € / mp

Teren intravilan 11.500 mp – Strada Cismari Văl ...

Central, Vălenii de Munte

La ~25km distanță

11.622 mp teren
Construcții