Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

53.600 €
8 € / mp

Teren aproape de pădure, situat într-o zonă aer ...

Vlădeni

6.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

7.500 €
10.050 €
15 € / mp

Teren Codlea – Vladeni zona de case cu Pu ...

Vlădeni

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

108.000 €
10.04 € / mp

FARA COMISIOANE TEREN parcelabil 10756mp linga ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

10.756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

43.200 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping în Vlădeni, aproape ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
12 € / mp

TEREN PRETABIL COMERCIAL, 5000 mp DN1

Dumbrăvița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

8.300 €
16.60 € / mp

Teren 500mp Vlădeni/ Oportunitate investițional ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

99.790 €
10 € / mp

Teren 9,979mp Crizbav / Strada Crucii

Crizbav

La ~10km distanță

9.979 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

306.000 €
30 € / mp

Teren cu potential

Codlea

La ~10km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

442.000 €
17 € / mp

Vând teren intravilan excelent pentru con ...

Sud, Codlea

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

230.000 €
23 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU CONSTRUCTII AGROTURISTICE S ...

Exterior Est, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

325.710 €
99 € / mp

Teren Intravilan 3290 mp Codlea 3 Parcele

Codlea

La ~10km distanță

3.290 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

827.509 €
683.892 €
26.35 € / mp

Teren Industrial cu P.U.Z.

Central, Codlea

La ~10km distanță

31.400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

135.000 €
13.50 € / mp

Vând teren industrial în Codlea zon ...

Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

455.000 €
151,666.67 € / mp

De vanzare teren industrial extravilan de 3.5 ...

Sud, Codlea

La ~10km distanță

3,5 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

455.000 €
7 € / mp

Teren la DN1 iesire din Codlea spre Sibiu

Vest, Codlea

La ~10km distanță

65.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

139.000 €
20.59 € / mp

Teren 6,750mp Codlea / DN dn1

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

6.750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.500.000 €
50 € / mp

Teren arabil cu front la DN 1

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

6.000.000 €
32.26 € / mp

Teren Intravilan l 18.6 Hectare l Cartier Rezid ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

186.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

120.000 €
97.000 €
129.87 € / mp

Teren Intravilan 924 mp Codlea 3 Parcele

Nord, Codlea

La ~10km distanță

924 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

380.000 €
15.25 € / mp

Teren de vânzare, 24.911 mp

Nord-Est, Codlea

La ~10km distanță

24.911 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
15

10.800.000 €
45 € / mp

Codlea teren constructii industriale sau logist ...

Exterior Est, Codlea

La ~10km distanță

240.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

110.000 €
100 € / mp

Teren intravilan vedere panoramica, Codlea

Codlea

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
44

8.714.323 €
7.201.920 €
46.85 € / mp

Teren Intravilan - Amplasare Unica

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

186.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

919.500 €
15 € / mp

Teren la DN 1 Codlea ideal comercial

Exterior Nord, Codlea

La ~10km distanță

61.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

810.000 €
18 € / mp

Teren intravilan industrial Codlea cu autorizat ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

45.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

385.000 €
11 € / mp

Teren intravilan industrial cu autorizație de c ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

246.000 €
18.00 € / mp

Teren industrial Codlea – intravilan, ideal ha ...

Codlea

La ~10km distanță

13.667 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

39.990 €
79.98 € / mp

COMISION 0% | TEREN INTRAVILAN| 500 MP| IMPREJM ...

Nord-Vest, Codlea

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

48.000 €
120.30 € / mp

Teren intravilan de vânzare, în cartier reziden ...

Exterior Nord, Codlea

La ~10km distanță

399 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

280.000 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare/ Codlea | 10.000mp/ ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții