Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

29.990 €
15.00 € / mp

Teren 2,000mp Valea Timișului/ Râu/ COMISION 0%

Timișu de Jos

2.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.630.000 €
82.50 € / mp

Teren Construcții intravilan de 44000 mp, în Ti ...

Timișu de Jos

44.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
7

66.550 €
14.79 € / mp

De vanzare teren intravilan 4.500 mp, Timisul d ...

Timișu de Jos

4.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.226.068 €
145.20 € / mp

TEREN!

Timișu de Jos

8.444 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

928.840 €
110 € / mp

Teren cu potential dezvoltare rezidential si tu ...

Timișu de Jos

8.444 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

286.000 €
44 € / mp

Teren 6500mp Dambu Morii - Bunloc, Brasov

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

101.500 €
29 € / mp

TTeren intravilan, 3500 mp, Dâmbu Morii

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

87.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 3000 mp, Dâmbu Morii

Dâmbul Morii, Săcele

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
3

3.915.000 €
290 € / mp

Teren pentru Blocuri/ Mall, 13500 mp, Noua Dars ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

85.000 €
170 € / mp

Teren Constructii 500 mp Noua

Noua, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

99.500 €
199 € / mp

Teren 500 mp | Brașov Noua | P+2+M | Studii efe ...

Noua, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

98.000 €
184.21 € / mp

Teren ideal bloc boutiqe, P+2E, suprafata 532 m ...

Noua, Brașov

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

125.000 €
138.89 € / mp

Oportunitate de investiție în Noua - teren intr ...

Noua, Brașov

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

292.000 €
262.000 €
100.69 € / mp

Teren pentru dezvoltatori, 2900mp Noua-Darste

Noua, Brașov

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

221.000 €
170 € / mp

Vanzare Teren Bunloc

Baciu, Săcele

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

159.000 €
338.30 € / mp

Teren central Bunloc Brasov + proiect casa

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

480.075 €
173 € / mp

Teren + proiect mic ansamblu case, Bunloc, Bras ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

123.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan Rezidential

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

1.025 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

155.000 €
155 € / mp

Teren Intravilan Bunloc

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

73.500 €
111.36 € / mp

Teren Intravilan Bunloc

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

660 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

295.500 €
150 € / mp

Teren 1970mp Bunloc posibilitate dezvoltare ans ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

1.970 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

122.000 €
122 € / mp

Teren Intravilan

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

221.000 €
170 € / mp

Teren deosebit Bunloc Sacele

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
3

77.310 €
128.85 € / mp

Teren intravilan 600 mp, BRASOV, SACELE

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
2

77.310 €
128.85 € / mp

Teren intravilan 600 mp, BRASOV, SACELE

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

13.908.950 €
11.495.000 €
309.09 € / mp

Locatie unica pentu pentru dezvoltari imobiliar ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €
153.97 € / mp

Teren intravilan intre case în Bunloc, l&# ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

604 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

130.158 €
107.569 €
278.12 € / mp

S.C. VIMAK Imobiliare vinde 3 loturi de casa zo ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

468 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

341.160 €
40 € / mp

Teren de 8529 mp-Bunloc/Intravilan/ COMISION 0%

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

8.529 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

100.000 €
125 € / mp

Teren intravilan - Sacele - Brasov

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții