Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
3

74.500 €
96.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele

Satulung, Săcele

770 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
95.92 € / mp

Teren de vanzare Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
30

29.880 €
74.70 € / mp

Teren 400 mp. intravilan cu aut. constructie ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

85.500 €
57 € / mp

Teren Poiana Angelescu, Sacele, Brasov

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Incantator parc privat, 1.500mp: casa/ pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

40.095 €
81 € / mp

Teren Intravilan 495 mp – Zonă Lini& ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

Parcela Teren Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1,4 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

99.900 €
111.000 €
16.38 € / mp

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

44.700 €
70.39 € / mp

Teren Intravilan Cu PUZ 635 MP-Electroprecizia- ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

25.000 €
50 € / mp

Parcele de vis cu utilități și p ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
9 € / mp

10.000mp, Brasov, Sacele, Electroprecizia

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

92.000 €
40 € / mp

Ten de vinzare in Sacele, ultra central, dar fo ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

82.000 €
84.000 €
35.65 € / mp

Teren in zona pitoreasca , usor accesibila , cu ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

222.250 €
70 € / mp

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Cernatu, Săcele

La ~5km distanță

3.175 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
140 € / mp

Teren de vanzare Bunloc

Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

42.000 €
84 € / mp

Teren zona Livezii

Central, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.800.000 €
15.000 €
209.77 € / mp

teren intravilan18.000 mp pentru dezvoltare co ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

18.115 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

589.500 €
45 € / mp

teren intravilan13100 mp pentru dezvoltare imo ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

13.100 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

53.500 €
65.24 € / mp

Teren 820 mp, Săcele strada Closca

Central, Săcele

La ~5km distanță

820 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

51.500 €
103 € / mp

Sacele, Brasov

Central, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

77.000 €
110 € / mp

Teren in Sacele situata pe Bulevardu Brasovului

Central, Săcele

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

26.500 €
53 € / mp

Loturi de vanzare cu PUZ, 500 mp, Izvor, Brasov

Sud-Est, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

95.900 €
95.90 € / mp

Teren pentru construcții în Săcele, cu potenția ...

Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

390.000 €
57.35 € / mp

TEREN BUNLOC

Săcele

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

16.900 €
16.90 € / mp

Teren Sacele zona de relaxare pretabil investit ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

39.000 €
54.39 € / mp

Teren de vanzare Sacele

Exterior Vest, Săcele

La ~5km distanță

717 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

250.000 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN

Săcele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

80.000 €
95.92 € / mp

TEREN DE VANZARE

Săcele

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

48.000 €
1.50 € / mp

Pasune 32000 mp in Masivul Rentea, Sacele-Braso ...

Gârcini, Săcele

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Vând 32000 mp pășune în Masivul Rențea (Săcele ...

Săcele

La ~5km distanță

32.000 mp teren
Construcții