Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

60.432 €
24 € / mp

2 parcele de vanzare in Rotbav cu deschidere la ...

Rotbav

2.518 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

59.900 €
16.33 € / mp

Teren Rotbav str. Ștefan cel Mare – ...

Rotbav

3.668 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

37.950 €
33 € / mp

Teren Intravilan Rotbav

Rotbav

1.150 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

550 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
7

36.999 €
24.98 € / mp

Teren de vânzare - 1481mp, Haghig - Covasna

Hăghig

La ~5km distanță

1.481 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

43.530 €
30 € / mp

Teren de 1451 mp cu utilitati - Haghig, jud. C ...

Hăghig

La ~5km distanță

1.451 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

750.000 €
12.50 € / mp

Teren Industrial

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
8

930.000 €
15.50 € / mp

Teren Industrial Olympus DN13

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

4.752.620 €
20 € / mp

Teren intravilan

Feldioara

La ~5km distanță

237.631 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

655.004 €
10.99 € / mp

Teren Industrial DN 13 | BV - Feldioara - COMIS ...

Feldioara

La ~5km distanță

59.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
15 € / mp

Teren industrial Feldioara cu front generos la ...

Feldioara

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

465.000 €
32.18 € / mp

Vanzare teren intravilan industrial, DN 13, 14. ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

12 €
0 € / mp

Investiție la DN13! Curent, Gaz, Apă, ...

Feldioara

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

368.400 €
12 € / mp

Oportunitate INVESTIȚIE INDUSTRIALĂ/COMERCIALĂ

Feldioara

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

546.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE TEREN INDUSTRIAL - PARC ...

Feldioara

La ~5km distanță

36.400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

361.250 €
25 € / mp

Teren industrial de vânzare – Calea Feldioarei, ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

31.200 €
39 € / mp

De vanzare teren intravilan de constructii zona ...

Feldioara

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

3.300.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan Pretabil Industrial Logistica

Feldioara

La ~5km distanță

165.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

361.250 €
25 € / mp

Teren cu PUZ industrial la DN 13

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

99.790 €
10 € / mp

Teren 9,979mp Crizbav / Strada Crucii

Crizbav

La ~5km distanță

9.979 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

285.000 €
19 € / mp

TEREN 15.000 MP situat in DN 13-Mielle, PUZ Ind ...

Hălchiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

750.000 €
15 € / mp

Teren Destinatie Industrial

Hălchiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

390.000 €
13.88 € / mp

Vanzare Teren pretabil constructie hale, 28.100 ...

Hălchiu

La ~5km distanță

28.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

105.000 €
35 € / mp

Vanzare teren de case, 3000 mp, Halchiu,

Hălchiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

982.308 €
42,709.04 € / mp

Teren intravilan - Halchiu, construire locuinte ...

Hălchiu

La ~5km distanță

23,19 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

26.900 €
26.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare Hălchiu

Hălchiu

La ~5km distanță

1.007 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

600.000 €
15 € / mp

Teren Industrial, Logistica

Hălchiu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

27.150 €
54.08 € / mp

Parcele teren Constructii Case cu PUZ

Hălchiu

La ~5km distanță

502 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

34.000 €
56.20 € / mp

De vanzare: teren intravilan cu PUZ - 605 mp

Hălchiu

La ~5km distanță

605 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

24.400 €
53.04 € / mp

Vindem parcele de teren cu utilitati - Halchiu

Hălchiu

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții