Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

50.000 €
50 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan Podu Oltului

Podu Oltului

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Podu Oltului

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

31.265 €
37 € / mp

Podu Oltului, teren intravilan

Podu Oltului

845 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

114.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Podu Oltului

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

61.900 €
22.51 € / mp

Teren de vanzare P Oltului

Podu Oltului

2.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
21.93 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan, 5.700 mp, Podul ...

Podu Oltului

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan 8.000 mp Parcelat, Utilit&#259 ...

Podu Oltului

8.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

91.200 €
120 € / mp

Teren intravilan 760 mp situat in zona de case ...

Hărman

La ~5km distanță

760 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

70.000 €
70 € / mp

Teren Intravilan Harman Zona Str.Decebal

Hărman

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

85.000 €
50 € / mp

Teren Rezidential 1700mp

Hărman

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
4

39.900 €
79.80 € / mp

Teren Intravilan, Harman, cu autorizatie constr ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

214.000 €
4.49 € / mp

Teren intravilan Dobolii de Jos 47.700 mp | PUZ ...

Hărman

La ~5km distanță

47.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

40.000 €
80 € / mp

Teren 500 mp situat in localitatea Harman strad ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

41.000 €
65.08 € / mp

Harman, Brasov

Hărman

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

97.900 €
83.68 € / mp

Teren intravilan de vanzare Harman, Brasov

Hărman

La ~5km distanță

1.170 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

53.000 €
71.82 € / mp

Teren de vanzare Harman

Hărman

La ~5km distanță

738 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

28.900 €
57.80 € / mp

De vanzare teren Brasov Harman zona de case

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

47.916 €
66.55 € / mp

Teren intravilan Zona Rezidentiala In Plina Dez ...

Hărman

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
27

48.000 €
96 € / mp

Teren 500 mp, împrejmuit, curent și internet pe ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

105.000 €
139.44 € / mp

Achizitie in transe!! - Teren intravilan cu toa ...

Hărman

La ~5km distanță

753 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan Hărman, 500 mp, zonă bună, vec ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

8.000.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan 160.000 mp Harman

Hărman

La ~5km distanță

160.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
9 € / mp

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărman

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

52.000 €
52.21 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Hărman

La ~5km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

42.000 €
80.77 € / mp

Teren de Casa - Harman - Brasov

Hărman

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

40.000 €
79.68 € / mp

De vanzare teren 502 mp Harman Aleea 14 pret 4 ...

Hărman

La ~5km distanță

502 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

135.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan Vatra Satului-Podul Olt

Hărman

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

360.000 €
61.07 € / mp

OPORTUNITATE DEZVOLTARE REZIDENTIALA 5895mp HAR ...

Hărman

La ~5km distanță

5.895 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

55.000 €
110 € / mp

Teren 500mp Harman cu utilitati

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

33.306 €
78 € / mp

Teren intravilan

Hărman

La ~5km distanță

427 mp teren
Construcții