Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
31

125.000 €
6.25 € / mp

Teren de vânzare în sat Măgura/ ...

Măgura

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

21.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

298.485 €
27 € / mp

TEREN INTRAVILAN MAGURA-LANGA BRAN - SUPRAFATA ...

Măgura

11.055 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

45.000 €
18.32 € / mp

Film! In arena Parcului Natural Piatra Craiului ...

Măgura

2.456 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
11

80.000 €
14.84 € / mp

Teren inconjurat de natura de vanzare in Pester ...

Peștera

La ~5km distanță

5.392 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

49.000 €
19.60 € / mp

Teren pentru casa de vacanta , Pestera , Brasov

Peștera

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

120.000 €
10 € / mp

De vanzare teren intravilan – sat Pestera, comu ...

Peștera

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

1.500.000 €
3,000.00 € / mp

Raritate| Teren intravilan de vis de 6 ha de v ...

Peștera

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.000 €
57 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in satul Pestera, Comu ...

Peștera

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan- Sat Pestera/ 1000 mp! Priveli ...

Peștera

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

95.844 €
28 € / mp

Teren Pestera 3423 mp/ cu acces din Strada Prin ...

Peștera

La ~5km distanță

3.423 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.546 €
27 € / mp

Teren 1,798mp Pestera / acces din Strada Princ ...

Peștera

La ~5km distanță

1.798 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

60.129 €
27 € / mp

Teren 2,227mp Pestera / acces din Strada Princi ...

Peștera

La ~5km distanță

2.227 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

108.540 €
30 € / mp

Teren 3,618mp Pestera / Strada Principala

Peștera

La ~5km distanță

3.618 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

276.200 €
25 € / mp

Teren intravilan panoramic în Peștera, Moieciu ...

Peștera

La ~5km distanță

11.048 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

41.000 €
53.74 € / mp

Teren intravilan 763 mp in zona Bran-Tohanita,j ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

763 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

82.500 €
33 € / mp

Comision0% Teren intravilan 2500mp Zarnesti To ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

17.600 €
35.20 € / mp

Teren intravilan 500 mp sau 1000 mp în Zar ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

377.230 €
415.000 €
10 € / mp

Teren intravilan în Zărnești, zona Tohanita, cu ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

37.723 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

22.800 €
23.800 €
45.60 € / mp

Teren intravilan zona Zarnesti-Tohanita cu priv ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

116.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
14

27.000 €
54 € / mp

Teren intravilan 500 sau 1200 mp Bran-Tohanita ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

31.900 €
33.500 €
37.53 € / mp

Teren intravilan 850mp Zarnești-Bran, natura-re ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

126.690 €
30 € / mp

Teren Bran-Zarnesti - Tohanita, 4223mp

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

4.223 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

39.765 €
33 € / mp

Teren intravilan | Panorma Bucegi, Magura, P. C ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

1.205 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

16.490 €
34.35 € / mp

COMISION 0%| DE VANZARE| 480MP| INTRAVILAN| PRI ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

365.878 €
302.379 €
53.03 € / mp

Teren intravilan, 6.900 mp, construibil – Plaiu ...

Plaiul Foii, Zărnești

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
14

53.004 €
28 € / mp

Zarnesti-Bârsa Fierului-Teren 1.893 mp pen ...

Plaiul Foii, Zărnești

La ~5km distanță

1.893 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

200.000 €
9.33 € / mp

Teren intravilan, 21.000 mp, Zona Intre Barse, ...

Plaiul Foii, Zărnești

La ~5km distanță

21.432 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

99.750 €
35 € / mp

Teren Barsa lui Bucur, Plaiul Foii, Zarnesti

Plaiul Foii, Zărnești

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Construcții