Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
5

27.000 €
25.94 € / mp

Teren 1,041mp Fundatica / Drumul Fundatica

Fundățica

1.041 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

351.000 €
27 € / mp

Teren unic in Fundata

Fundata

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

245.000 €
28.54 € / mp

Teren intravilan de vânzare Fundata

Fundata

La ~5km distanță

8.583 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

62.000 €
65.000 €
43.63 € / mp

Teren Intravilan Fundata 1421Mp

Fundata

La ~5km distanță

1.421 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

306.000 €
39.97 € / mp

Teren 7,656 mp + Cabane tip A Frame, Fundata

Fundata

La ~5km distanță

7.656 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

154.000 €
22 € / mp

Teren Cu Priveliste Deosebita De Vanzare In Fun ...

Fundata

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

68.900 €
25 € / mp

Teren Fundata cu vedere la muntii Bucegi

Fundata

La ~5km distanță

2.756 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

138.950 €
35 € / mp

Refugiu de Vis în Inima Munților &#82 ...

Fundata

La ~5km distanță

3.970 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

142.555 €
35 € / mp

Oportunitate Unică: Teren Intravilan de 40 ...

Fundata

La ~5km distanță

4.073 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

86.760 €
234.050 €
45 € / mp

Teren cu PUZ aprobat Fundata / priveliste super ...

Fundata

La ~5km distanță

1.928 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

100.000 €
26.43 € / mp

Teren Premium în Fundata: 3,784mp de Priveliște ...

Fundata

La ~5km distanță

3.784 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundata, 4000 mp, potențial tu ...

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
23

25.000 €
25.38 € / mp

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~5km distanță

985 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

160.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN SIRNEA/ 4000 MP/

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

39.900 €
28.91 € / mp

Teren intravilan | 1380 mp | Fundata

Fundata

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

26.900 €
13.26 € / mp

COMISION 0% Teren 2,028mp Fundata/ Intravilan

Fundata

La ~5km distanță

2.028 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,900 € și 27.990 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

34.000 €
17 € / mp

Teren 2,000mp Fundata / DN 73 / Comision 0%

Fundata

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

189.000 €
23.46 € / mp

Teren intravilan Fundata, potențial turistic, 8 ...

Fundata

La ~5km distanță

8.057 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
25

410.000 €
33.31 € / mp

Teren intravilan | Moieciu de Sus | 12307 | PUZ

Moieciu de Sus

La ~5km distanță

12.307 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

70.524 €
12 € / mp

Teren de vânzare – 5877 mp în Moieciu de Sus, z ...

Moieciu de Sus

La ~5km distanță

5.877 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

215.000 €
345.000 €
7.26 € / mp

Teren Drumul Carului, Moieciu Suprafață: 29.595 ...

Drumul Carului

La ~5km distanță

29.595 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

57.000 €
57 € / mp

Teren de vanzare 1000 m2 Cheia

Cheia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

130.000 €
14.77 € / mp

Teren, Zona de Interes Turistic-Cheile Gradiste ...

Cheia

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

169.990 €
14.12 € / mp

Teren cu vedere panoramică de vânzare | Podu Dâ ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

12.041 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

47.500 €
3.91 € / mp

Vand teren Arges in Dambovicioara 12 150 mp ve ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

12.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

67.000 €
15.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare Dambovicioara , Pia ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

4.219 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

45.000 €
12.08 € / mp

Teren intravilan Dambovicioara / OFERTA

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

3.726 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
21.87 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE- Comision 0%

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

2.058 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
32.89 € / mp

Vanzare teren Intravilan construibil, 304 mp, i ...

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

304 mp teren
Construcții