Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

38.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare la 35 km de Brasov, perfect pe ...

Apața

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

19.500 €
19.50 € / mp

Colț de rai la 35 km de Brașov – teren intravil ...

Apața

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.183 €
33 € / mp

Teren investiție Măieruș – PUZ Aprobat | COMISI ...

Măieruș

La ~5km distanță

551 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

490.473 €
405.350 €
14.64 € / mp

Teren cu deschidere la DN13 Maierus, Brasov

Măieruș

La ~5km distanță

33.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

18.183 €
33 € / mp

Ultimul teren intravilan Valea Măierușului | PU ...

Măieruș

La ~5km distanță

551 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.183 €
33 € / mp

Teren investiție Măieruș – PUZ Aprobat | COMISI ...

Măieruș

La ~5km distanță

551 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
23

34.000 €
24.82 € / mp

FILM! 1.400 mp, teren intravilan, in Maierus, ...

Măieruș

La ~5km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
13

24.000 €
21.82 € / mp

FILM! 1.100 mp teren intravilan in Maierus, Bra ...

Măieruș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

59.900 €
16.33 € / mp

Teren Rotbav str. Ștefan cel Mare – ...

Rotbav

La ~15km distanță

3.668 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

37.950 €
33 € / mp

Teren Intravilan Rotbav

Rotbav

La ~15km distanță

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

60.432 €
24 € / mp

2 parcele de vanzare in Rotbav cu deschidere la ...

Rotbav

La ~15km distanță

2.518 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

La ~15km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

38.900 €
14.99 € / mp

De vanzare teren intravilan cu deschidere la dr ...

Bogata Olteană

La ~15km distanță

2.595 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 38,900 € și 42.000 €
Agenție

6 luni în urmă
7

36.999 €
24.98 € / mp

Teren de vânzare - 1481mp, Haghig - Covasna

Hăghig

La ~15km distanță

1.481 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

43.530 €
30 € / mp

Teren de 1451 mp cu utilitati - Haghig, jud. C ...

Hăghig

La ~15km distanță

1.451 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

99.790 €
10 € / mp

Teren 9,979mp Crizbav / Strada Crucii

Crizbav

La ~15km distanță

9.979 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
15 € / mp

Teren industrial Feldioara cu front generos la ...

Feldioara

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

368.400 €
12 € / mp

Oportunitate INVESTIȚIE INDUSTRIALĂ/COMERCIALĂ

Feldioara

La ~15km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

546.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE TEREN INDUSTRIAL - PARC ...

Feldioara

La ~15km distanță

36.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

655.004 €
10.99 € / mp

Teren Industrial DN 13 | BV - Feldioara - COMIS ...

Feldioara

La ~15km distanță

59.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

465.000 €
32.18 € / mp

Vanzare teren intravilan industrial, DN 13, 14. ...

Feldioara

La ~15km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

750.000 €
12.50 € / mp

Teren Industrial

Feldioara

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

361.250 €
25 € / mp

Teren industrial de vânzare – Calea Feldioarei, ...

Feldioara

La ~15km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

361.250 €
25 € / mp

Teren cu PUZ industrial la DN 13

Feldioara

La ~15km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

31.200 €
39 € / mp

De vanzare teren intravilan de constructii zona ...

Feldioara

La ~15km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

12 €
0 € / mp

Investiție la DN13! Curent, Gaz, Apă, ...

Feldioara

La ~15km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

930.000 €
15.50 € / mp

Teren Industrial Olympus DN13

Feldioara

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

4.752.620 €
20 € / mp

Teren intravilan

Feldioara

La ~15km distanță

237.631 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

3.300.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan Pretabil Industrial Logistica

Feldioara

La ~15km distanță

165.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

26.000 €
26 € / mp

Teren de vanzare Valcele

Vâlcele

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții