Proprietăți unice: 67
Proprietari: 7
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
23 € / mp

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

90.366 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan - Braila - Brailita - vanzare

Brăilița, Brăila

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

650.000 €
789.000 €
399.75 € / mp

Teren + spatii comerciale langa Tribunal

Călărași, Brăila

1.626 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

63.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

130.000 €
121.16 € / mp

Teren intravila, zona Radu Negru.

Radu Negru, Brăila

1.073 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.21 € / mp

Cladire disponibila pentru vanzare

Calea Galați, Brăila

4.705 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

170.000 €
13.60 € / mp

Teren 1,25 ha intravilan

Exterior Vest, Brăila

12.500 mp teren
Construcții