Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

265.000 €
100.80 € / mp

Teren sup 2600 mp strada Caramidari posib RATE ...

Lacu Dulce, Brăila

2.629 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
61.36 € / mp

Teren zona Lacul Dulce 2200 mp

Lacu Dulce, Brăila

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

45.000 €
83.18 € / mp

zona TUG center-IRMEX suprafata 541 mp cu 14m d ...

Lacu Dulce, Brăila

541 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
5

94.810 €
95 € / mp

Teren 998 mp, deschidere 57,7 m, pret 95 euro m ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

998 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

51.900 €
100 € / mp

Teren intravilan, 519 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

53.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 530 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
5

225.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan 7000 mp zona Brailita- sosea P ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.200 €
80 € / mp

Teren 640 mp, deschidere 20 m, Cartier Rezident ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

43.000 €
39.81 € / mp

La 5km de Braila Teren intravilan 1080mp cu 97m ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

195.000 €
39.80 € / mp

Teren intravilan, zona Chercea, suprafata 4900m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

26.400 €
80 € / mp

Teren 330mp cu 12m deschidere Chercea- Bis. Sf. ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

37.000 €
123.33 € / mp

Teren intravilan 300mp cu casa demolabila, zona ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
143.33 € / mp

Sos. Focsani > Com. din Paris intravilan 300 m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

83.000 €
157.20 € / mp

Teren 528 mp cu casa demolabila Ans Buzaului - ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

130.000 €
121.16 € / mp

Teren intravila, zona Radu Negru.

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

1.073 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

55.000 €
25 € / mp

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

49.900 €
99.60 € / mp

Teren intravilan 501 mp, deschidere 16 m, Calar ...

Calarași 4, Brăila

La ~5km distanță

501 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

187.550 €
323.36 € / mp

Teren liber C. Calarasilor - Viziru ideal const ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

580 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

650.000 €
789.000 €
399.75 € / mp

Teren + spatii comerciale langa Tribunal

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

1.626 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
23 € / mp

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

90.366 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan - Braila - Brailita - vanzare

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

52.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona Vidin, capatul l ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

750.904 €
53 € / mp

Teren intravilan 14.168 mp – pozitie excelenta ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

14.168 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

35.000 €
32.000 €
87.50 € / mp

Vanzare teren constructii - Imobiliare MAXICON ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
46.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.21 € / mp

Cladire disponibila pentru vanzare

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

4.705 mp teren
Construcții