Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
3

85.000 €
90.33 € / mp

Teren 941 mp Chercea vis a vis de RAR deschide ...

Chercea, Brăila

941 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
143.33 € / mp

Sos. Focsani > Com. din Paris intravilan 300 m ...

Chercea, Brăila

300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

964 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

26.400 €
80 € / mp

Teren 330mp cu 12m deschidere Chercea- Bis. Sf. ...

Chercea, Brăila

330 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

37.000 €
123.33 € / mp

Teren intravilan 300mp cu casa demolabila, zona ...

Chercea, Brăila

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

195.000 €
39.80 € / mp

Teren intravilan, zona Chercea, suprafata 4900m ...

Chercea, Brăila

4.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
2

51.200 €
80 € / mp

Teren 640 mp, deschidere 20 m, Cartier Rezident ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

94.810 €
95 € / mp

Teren 998 mp, deschidere 57,7 m, pret 95 euro m ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

998 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

51.900 €
100 € / mp

Teren intravilan, 519 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
5

225.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan 7000 mp zona Brailita- sosea P ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

53.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 530 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

43.000 €
39.81 € / mp

La 5km de Braila Teren intravilan 1080mp cu 97m ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
83.18 € / mp

zona TUG center-IRMEX suprafata 541 mp cu 14m d ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

265.000 €
100.80 € / mp

Teren sup 2600 mp strada Caramidari posib RATE ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

2.629 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
61.36 € / mp

Teren zona Lacul Dulce 2200 mp

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

55.000 €
25 € / mp

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

48.000 €
50.000 €
48 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

18 ore în urmă
1

649.000 €
49.92 € / mp

Teren Vidin 13000mp

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan - Braila - Brailita - vanzare

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

35.000 €
32.000 €
87.50 € / mp

Vanzare teren constructii - Imobiliare MAXICON ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

52.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona Vidin, capatul l ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

750.904 €
53 € / mp

Teren intravilan 14.168 mp – pozitie excelenta ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

14.168 mp teren
Construcții
Agenție

18 ore în urmă
1

667.000 €
29 € / mp

Teren Brăila 23000mp 80x30

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.21 € / mp

Cladire disponibila pentru vanzare

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

4.705 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

650.000 €
789.000 €
399.75 € / mp

Teren + spatii comerciale langa Tribunal

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

1.626 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

187.550 €
323.36 € / mp

Teren liber C. Calarasilor - Viziru ideal const ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

580 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

686.614 €
60.50 € / mp

Braila, str.Independentei, proprietar, vand ter ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

11.349 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

49.900 €
99.60 € / mp

Teren intravilan 501 mp, deschidere 16 m, Calar ...

Calarași 4, Brăila

La ~5km distanță

501 mp teren
Construcții