Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
6.94 € / mp

Terenuri de vanzare la Oraseni

Orășeni-Deal

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

86.607 €
8.50 € / mp

Teren de vânzare – Cristești

Cristești

La ~10km distanță

10.189 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

114.700 €
37 € / mp

Vanzare teren intravilan cu deschidere la DN Za ...

Zăicești

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
19.70 € / mp

Teren la asfalt la Manastirea Doamnei

Mănăstirea Doamnei

La ~15km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren la strada zona Baisa dupa Stejarul

Baisa

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
20.83 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3600 MP - CURTESTI

Curtești

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

19.000 €
31.67 € / mp

Loc de casa la intrare in Curtesti

Curtești

La ~15km distanță

600 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
4

21.073 €
11.71 € / mp

Teren intravilan 1.800 mp

Reuseni

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

160.000 €
338.98 € / mp

Teren Construibil in suprafata de 472 mp, Zona ...

Dragoș Vodă, Botoșani

La ~20km distanță

472 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

19.000 €
19 € / mp

Locuri de casa la Stancesti

Stâncești

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

45.000 €
43.77 € / mp

Terenuri intravilane la Stancesti si teren cu c ...

Stâncești

La ~20km distanță

1.028 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
13.78 € / mp

Teren intravilan 3628 mp in sat Stancesti , 35 ...

Stâncești

La ~20km distanță

3.628 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

292.820 €
242.000 €
73.21 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 40Ari | Suceava/Sal ...

Central, Salcea

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

432.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Salcea | 72.000 MP | Parcelabi ...

Central, Salcea

La ~20km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

49.000 €
32.67 € / mp

Teren de Vânzare Intravilan | 15 ari | Salcea, ...

Est, Salcea

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

37.500 €
25 € / mp

Teren la Rosiori

Central, Botoșani

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

145.000 €
50 € / mp

Teren zona Castilio

Central, Botoșani

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

110.000 €
61.11 € / mp

Terenuri in oras pretabile constructii

Central, Botoșani

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

20.000 €
17.54 € / mp

Loc de casa la Baiceni la asfalt

Central, Botoșani

La ~20km distanță

1.140 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

52.500 €
70 € / mp

Loc de casa in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~20km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren intravilan in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

200.000 €
41.67 € / mp

Teren la Hudum cu deschidere la Drumul European

Exterior Est, Botoșani

La ~20km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

120.000 €
80 € / mp

Teren cu suprafata de 1500mp mai sus de Casa Lu ...

Central, Botoșani

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

68.500 €
28.54 € / mp

Teren cu cabanuta de lemn in Zaicesti

Central, Botoșani

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

125.000 €
25 € / mp

Teren Lebada, zona Lidl

Central, Botoșani

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
4.26 € / mp

Teren la Zaicesti, 6800mp

Central, Botoșani

La ~20km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

18.000 €
12 € / mp

Teren intravilan Cucorani

Central, Botoșani

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

40.000 €
10 € / mp

Teren cu suprafata de 4000mp cu iaz Catamarast ...

Periferie, Botoșani

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

205.000 €
25 € / mp

Teren parcelabil zona sere Dobosari

Central, Botoșani

La ~20km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

120.000 €
175.70 € / mp

Teren ultracentral cu suprafata de 683mp

Ultracentral, Botoșani

La ~20km distanță

683 mp teren
Construcții