Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de 2800 mp, într-o zonă retras ...

Ragla

2.800 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

2.600 €
1.73 € / mp

Teren intravilan 1500 mp cu utilitati-Orheiu Bi ...

Orheiu Bistriței

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

25.431 €
12.29 € / mp

De vanzare teren - 2.069 mp - situat in Sat Jel ...

Jelna

La ~5km distanță

2.069 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

475.000 €
19 € / mp

Teren Bistrita Valea Jelnei 19 eur mp

Jelna

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

37.500 €
42.28 € / mp

Teren 887 mp cu utilitati - Zona Dealul Jelnei

Budacu de Jos

La ~10km distanță

887 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal casa-Ghinda

Ghinda

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.500 €
1.75 € / mp

Teren intravilan 1997 mp-Parcelabil-ideal casa- ...

Ghinda

La ~10km distanță

1.997 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

95.000 €
11.18 € / mp

85 ari teren extravilan, intre case, la limita ...

Calea Moldovei, Bistrița

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

74.900 €
68.09 € / mp

Teren intravilan 1100 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.900 €
72.55 € / mp

Teren intravilan 550 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

19.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare extravilan 1000mp - Aerodrom

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,Unirea,Parcelabil

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

182.000 €
125 € / mp

Teren intavilan parcela de 1456mp, Unirea zona ...

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.456 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

7.000 €
4.67 € / mp

Teren intravilan Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

47.900 €
28.18 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

teren intravilan - 10 ari - zona Unirea

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700 €
4.75 € / mp

Teren intravilan 1200 mp-ideal casa-investitie- ...

Vest, Bistrița

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panoramă asupra orașului

Central, Bistrița

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

La ~15km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

27.500 €
27.50 € / mp

Teren 1000 mp-ideal casa de vacanta, investitie ...

Sud-Est, Bistrița

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.900 €
69.80 € / mp

Teren intravilan 500mp, Alea Trifoiului

Periferie, Bistrița

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

66.000 €
11 € / mp

Teren intravilan parcelabil- Colibița, investit ...

Sud-Est, Bistrița

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
129.712 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

La ~15km distanță

1.474 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
34.500 €
14.50 € / mp

Teren 1379mp,INTRAVILAN,zona PRUNDU BARGAULUI

Nord, Bistrița

La ~15km distanță

1.379 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp cu utilitati-ideal cas ...

Vest, Bistrița

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
41.90 € / mp

Teren 3341 mp Valea Budacului

Exterior Est, Bistrița

La ~15km distanță

3.341 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

6.000 €
8.57 € / mp

Teren Casa 700 mp / Sigmir Zona exclusiva de Ca ...

Sud, Bistrița

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.500 €
1.19 € / mp

Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

Sud, Bistrița

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Construcții