Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

170.000 €
19.85 € / mp

Teren intravilan 8566 mp, Avantajos, Uileacu de ...

Uileacu de Munte

8.566 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

38.000 €
12.49 € / mp

RECO Teren intravilan cu parau si padure in Uil ...

Uileacu de Munte

3.043 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

28.000 €
3.86 € / mp

RECO Teren mare extravilan in Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

7.251 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

35.990 €
15.37 € / mp

Teren 2.341 mp Uileacu de Munte front 26 ml la ...

Uileacu de Munte

2.341 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

70.850 €
13 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare, Cetariu, 5450mp

Cetariu

La ~5km distanță

5.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

29.184 €
24 € / mp

Parcele teren de vanzare in Cetariu, la 9 km de ...

Cetariu

La ~5km distanță

1.216 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

54.000 €
51.43 € / mp

Teren de vanzare cu fundatie si pivnita, Cetari ...

Cetariu

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

8.500 €
3.77 € / mp

Teren de vanzare in Cetariu, iesire directa la ...

Cetariu

La ~5km distanță

2.252 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

74.000 €
24.84 € / mp

RECO Teren intravilan Paleu

Paleu

La ~5km distanță

2.979 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

205.000 €
20.36 € / mp

RECO Teren intravilan, Paleu

Paleu

La ~5km distanță

10.071 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

117.000 €
22.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

5.305 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

49.100 €
70.14 € / mp

RECO, teren intravilan in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

35.000 €
41.22 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Paleu

La ~5km distanță

849 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

78.015 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2200 mp cu dublu fr ...

Paleu

La ~5km distanță

2.229 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

30.950 €
50 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare, Paleu, ...

Paleu

La ~5km distanță

619 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

29.500 €
54.53 € / mp

RECO Teren intravilan, Paleu

Paleu

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

35.000 €
54.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Paleu

La ~5km distanță

645 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €
61.54 € / mp

Teren pentru casa de vanzare in Paleu, Oradea, ...

Paleu

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

64.206 €
58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Paleu

La ~5km distanță

1.107 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

12.000 €
13.000 €
11.86 € / mp

RECO Teren intravilan in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

1.012 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

215.800 €
25 € / mp

Teren 8632 mp pentru dezvoltare cartier reziden ...

Paleu

La ~5km distanță

8.632 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
60.21 € / mp

RECO Teren intravilan Paleu zona cartier Orizon ...

Paleu

La ~5km distanță

681 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

34.000 €
28.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Paleu, Bihor

Paleu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

17.800 €
7.39 € / mp

teren in suprafata de 2.410 mp mp Paleu, jud. B ...

Paleu

La ~5km distanță

2.410 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

88.830 €
21 € / mp

Teren intravilan de vanzare Paleu, Bihor

Paleu

La ~5km distanță

4.230 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

45.990 €
18 € / mp

Teren intravilan in apropiere de padure, Paleu, ...

Paleu

La ~5km distanță

2.555 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

26.500 €
35.01 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, de van ...

Paleu

La ~5km distanță

757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

125.000 €
38.94 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, aprape de ...

Paleu

La ~5km distanță

3.210 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

257.760 €
30 € / mp

Teren Intravilan Parcelare, Lac Paleu, 8592mp, ...

Paleu

La ~5km distanță

8.592 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

33.500 €
55.83 € / mp

Teren Panoramic Superb, Paleu, Intravilan, 600- ...

Paleu

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții