Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
2

29.900 €
8.44 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | TILEAGD

Uileacu de Criș

3.544 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

18.900 €
13.13 € / mp

RECO Teren intravilan in Tileagd 1439mp

Tileagd

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

21.500 €
2.46 € / mp

Reco Teren extravilan Tileagd

Tileagd

La ~5km distanță

8.743 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

27.000 €
11.55 € / mp

RECO Teren intravilan Tileagd 2337 mp

Tileagd

La ~5km distanță

2.337 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
2

32.500 €
10.36 € / mp

RECO Teren intravilan, Urvind

Urvind

La ~5km distanță

3.137 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

190.500 €
9.01 € / mp

De vânzare teren intravilan, în Săbolciu, cu de ...

Săbolciu

La ~5km distanță

21.145 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

255.000 €
7.08 € / mp

Teren intravilan cu front la E60, Sacadat, Biho ...

Săcădat

La ~10km distanță

36.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

54.900 €
9.51 € / mp

Teren inravilan Săcădat, județul Bihor

Săcădat

La ~10km distanță

5.774 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

265.250 €
9.50 € / mp

Teren intravilan, Săcădat, 27 921 mp. 9,5 Euro/ ...

Săcădat

La ~10km distanță

27.921 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

13.900 €
21.06 € / mp

Teren intravilan cu destinația de construcție l ...

Săcădat

La ~10km distanță

660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

22.000 €
27.50 € / mp

Terenuri de vanzare in Sacadat - Bihor

Săcădat

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

323.836 €
9.50 € / mp

RECO, Teren intravilan, Zona Sacadat, front mar ...

Săcădat

La ~10km distanță

34.088 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

22.500 €
30 € / mp

ReCO , teren intravilan, Ineu,Bihor

Ineu

La ~10km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

10.437 €
21 € / mp

RECO , teren intravilan, Ineu,Bihor

Ineu

La ~10km distanță

497 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

33.600 €
56 € / mp

RECO , teren intravilan, Ineu,Bihor

Ineu

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

19.000 €
19 € / mp

Reco, Teren in Ineu, Bihor

Ineu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

27.000 €
22.77 € / mp

De vânzare teren intravilan 1,186mp Ineu -Strad ...

Ineu

La ~10km distanță

1.186 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
10

34.900 €
2.68 € / mp

RECO Teren in Burzuc 13 041mp

Burzuc

La ~10km distanță

13.041 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

17.900 €
11.21 € / mp

Reco Teren intravilan Lugasu de Sus, Bihor

Lugașu de Sus

La ~10km distanță

1.597 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Agenție

8 luni în urmă
3

69.000 €
7.42 € / mp

TEREN IN CHISTAG

Chistag

La ~10km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

47.586 €
77 € / mp

RECO , teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

618 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 47,586 € și 47.663 €
Agenție

11 luni în urmă
3

69.500 €
31.03 € / mp

RECO Teren intravilan, Osorhei la E60

Oșorhei

La ~15km distanță

2.240 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

39.000 €
18.07 € / mp

Teren Osorhei, Str. 610

Oșorhei

La ~15km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

36.900 €
50.34 € / mp

RECO Teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

733 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

89.500 €
13.58 € / mp

RECO Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

6.590 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

47.500 €
46.48 € / mp

RECO Teren intravilan, Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

92.900 €
16.14 € / mp

RECO Teren intravilan de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

5.755 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

75.000 €
33.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei, 2240 mp ...

Oșorhei

La ~15km distanță

2.240 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

247.260 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei la 10 mi ...

Oșorhei

La ~15km distanță

4.121 mp teren
Construcții