Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
3

15.000 €
3.85 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Husasau de Tinc ...

Tinca

3.892 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.330 €
5 € / mp

De vanzare teren intravilan Sititelec, Husasau ...

Sititelec

La ~10km distanță

4.866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 25 minute de Ora ...

Sititelec

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

38.900 €
6.49 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5.995 MP | COMUNA SUMUGIU | BI ...

Șumugiu

La ~15km distanță

5.995 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

6.075 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~15km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

La ~15km distanță

44.805 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

25.500 €
9.44 € / mp

Teren intravilan pentru investiție

Miersig

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 25,500 € și 41.900 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

22.000 €
12.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bihor

Bicaci

La ~20km distanță

1.769 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~20km distanță

530 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500.000 €
25 € / mp

Teren de servicii de vanzare pe DN79/E671, Biho ...

Gepiu

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

La ~20km distanță

35.693 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

69.800 €
40 € / mp

Teren intravilan in Cordau, Bihor

Cordău

La ~20km distanță

1.745 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

62.000 €
62 € / mp

RECO Teren intravilan +utilitati 1000 mp zona B ...

Cordău

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
12

51.500 €
8.54 € / mp

RECO, Teren intravilan, loc de casa in Pausa, N ...

Păușa

La ~20km distanță

6.032 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.271.074 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 9 hectare , 30 km ...

Mădăras

La ~20km distanță

90.791 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

34.536 €
24 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare, la 30 k ...

Mădăras

La ~20km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

4.367 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
15 € / mp

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.130 €
45 € / mp

Teren de vanzare, la iesirea din Baile Felix, B ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

136.656 €
12 € / mp

Teren mixt de vanzare in Hidiselu de Jos, Bihor

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

11.388 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

96.900 €
20 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, Hidise ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

4.845 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.386 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Hidiselul de Sus, ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

1.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

85.120 €
19 € / mp

Teren intravilan de vanzare la E79, Hidiselu de ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

4.480 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~20km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții