Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
17.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp zona Lac Stei

Ștei

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Dezvoltator

10 luni în urmă
1

255.560 €
4.35 € / mp

Teren de vanzare in Vascau_OMV Petrom SA

Nord, Vașcău

La ~10km distanță

58.738 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35.000 €
34.38 € / mp

RECO Teren intravilan Boga

Pietroasa

La ~10km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

59.000 €
8.81 € / mp

Teren 6700 mp, Apuseni, Pietroasa, Valea Aleulu ...

Pietroasa

La ~10km distanță

6.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă

10 luni în urmă
1

25.500 €
3.09 € / mp

Teren 8255 mp sat GURANI

Pietroasa

La ~10km distanță

8.255 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
5.77 € / mp

Teren intravilan + teren extravilan, suprafață ...

Nucet

La ~10km distanță

8.489 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

20.000 €
8.33 € / mp

RECO teren intravilan in Saliste de Beius

Săliște de Beiuș

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

35.500 €
26.53 € / mp

Reco Teren intravilan in Mizies

Mizieș

La ~15km distanță

1.338 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
91.67 € / mp

De vânzare - Teren intravilan 600mp în Padiș

Budureasa

La ~15km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

15.000 €
15.02 € / mp

Teren de 1000 mp intravilan,Valea Finisului,Bih ...

Finiș

La ~15km distanță

999 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

243.000 €
25.01 € / mp

Reco Teren in Beius, langa parcul industrial

Exterior Nord, Beiuș

La ~15km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

19.500 €
39 € / mp

Reco Teren intravilan Beius

Est, Beiuș

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Nord, Beiuș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

849.000 €
17 € / mp

Teren extravilan - construcții, suprafață 49.93 ...

Beiuș

La ~15km distanță

49.933 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

86.500 €
17.53 € / mp

RECO Teren 4935mp in Beius

Periferie, Beiuș

La ~15km distanță

4.935 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

213.730 €
22 € / mp

Teren de vanzare la intrare in Beius dinspre Or ...

Beiuș

La ~15km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

140.000 €
36.84 € / mp

Reco Teren intravilan langa centura Beius

Exterior Nord, Beiuș

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

117.800 €
32.75 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN |3597 MP| BEIUS

Central, Beiuș

La ~15km distanță

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

La ~15km distanță

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Ranusa Teren de vanzare X1RF130S6

Rănușa

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

10.500 €
10.50 € / mp

Loc de casa in Ranusa, Jud. Arad 1000 mp

Moneasa

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
5.37 € / mp

Teren intravilan – Tăcașele, 12.095 mp, front s ...

Avram Iancu (Vârfurile)

La ~20km distanță

12.095 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

42.500 €
25 € / mp

RECO Teren intravilan in Arieseni 1700mp cu Uti ...

Arieșeni

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

285.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Arieseni, jud. A ...

Arieșeni

La ~25km distanță

20.012 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

15.500 €
62 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~25km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

214.500 €
33 € / mp

Teren de vanzare în inima Apusenilor – 6.500 m ...

Arieșeni

La ~25km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

19.499 €
78.00 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~25km distanță

250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.400 €
7 € / mp

! Ocazie! Teren extravilan, comuna Arieseni

Arieșeni

La ~25km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
4.54 € / mp

Teren pentru investitie turism, cu izvor si acc ...

Arieșeni

La ~25km distanță

16.517 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

205.000 €
47.33 € / mp

Arieșeni–Strada Fața Cristesei -Teren 4.331 mp ...

Arieșeni

La ~25km distanță

4.331 mp teren
Construcții