Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan , suprafață 1000 mp, Santăul M ...

Santăul Mare

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.500 €
24.67 € / mp

Teren 1,439mp Santaul Mare / Strada principala

Santăul Mare

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

64.800 €
25.92 € / mp

Teren intravilan in Santaul Mare

Santăul Mare

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
14

53.000 €
43.62 € / mp

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile in B ...

Borș

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

327.500 €
25 € / mp

Teren industrial de vanzare 13100 mp, Bors, Bih ...

Borș

La ~5km distanță

13.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

58.203 €
84.605 €
16.10 € / mp

Teren industrial de vanzare, Puz aprobat, Parcu ...

Borș

La ~5km distanță

3.614 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, zona Ind ...

Borș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

353.264 €
45.98 € / mp

Teren industrial de vanzare Calea Borsului, Bih ...

Borș

La ~5km distanță

7.683 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

76.900 €
31.76 € / mp

RECO Teren intravilan Calea Borsului

Borș

La ~5km distanță

2.421 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

17.000 €
6.30 € / mp

RECO Teren extravilan 2700mp Bors

Borș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

99.000 €
72.47 € / mp

De vânzare teren intravilan 1,366mp Borș / Șose ...

Borș

La ~5km distanță

1.366 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
7

219.000 €
16.34 € / mp

RECO Teren intravilan in Bors 13400 mp front 50 ...

Borș

La ~5km distanță

13.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

466.462 €
39.53 € / mp

Teren industrial de vanzare in Santion, aproape ...

Borș

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

36.000 €
63.94 € / mp

Teren intravilan com Bors, 563 mp, 32 ml front- ...

Borș

La ~5km distanță

563 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

193.000 €
20.98 € / mp

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

La ~5km distanță

9.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

724.729 €
598.950 €
26.75 € / mp

Teren 27.093mp de vânzare în Biharia / Șoseaua ...

Biharia

La ~5km distanță

27.093 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

155.000 €
44.29 € / mp

Teren 3500 mp împrejmuit, central, Biharia, lân ...

Biharia

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

395.000 €
35.91 € / mp

Teren intravilan parcelabil pentru cartier rezi ...

Biharia

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

184.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare, Biharia, Bihor

Biharia

La ~5km distanță

9.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

187.500 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Biharia, Bihor

Biharia

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

485.000 €
29.14 € / mp

Teren de vanzare in Biharia, cu o suprafata ...

Biharia

La ~5km distanță

16.646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

4.459.000 €
35 € / mp

Teren cu proiect parc industrial, de vanzare Bi ...

Biharia

La ~5km distanță

127.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

680.000 €
29.12 € / mp

Teren de vanzare in Biharia, avantajos , cu o s ...

Biharia

La ~5km distanță

23.348 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

650.000 €
32.50 € / mp

Teren de vanzare in Biharia, cu o suprafata de ...

Biharia

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.062.400 €
16 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 66400 mp, langa Or ...

Biharia

La ~5km distanță

66.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

4.457.285 €
35 € / mp

Teren pentru Parc Industrial de vanzare pe Auto ...

Biharia

La ~5km distanță

127.351 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.000 €
29.24 € / mp

De vanzare 171 mp teren intravilan in Biharia

Biharia

La ~5km distanță

171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

131.769 €
65.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare, cu front la E67, l ...

Biharia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

450.000 €
29.38 € / mp

Teren intravilan de 15318 mp, de vanzare in B ...

Biharia

La ~5km distanță

15.318 mp teren
Construcții