Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

69.000 €
12.99 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp in Roit, Bihor

Roit

5.312 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

76.665 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu livada la 30km d ...

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

5.111 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

10.500 €
16.41 € / mp

RECO parcele teren Sannicolaul Roman

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

87.000 €
17.02 € / mp

Teren de vanzare Sannicolau Roman

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

5.111 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
11.37 € / mp

Teren Intravilan, 1759 mp de vânzare, Sânnicola ...

Sânnicolau Român

La ~5km distanță

1.759 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
17.39 € / mp

Teren cu utilitati si constructie de demolat,Ch ...

Cheresig

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

48.990 €
7.08 € / mp

RECO teren intravilan Cefa cu proiect casa

Cefa

La ~10km distanță

6.921 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

42.500 €
45.000 €
11.26 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,775 mp, Cefa

Cefa

La ~10km distanță

3.775 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vânzare 14.669 MP, Intravilan- Teren Fotba ...

Cefa

La ~10km distanță

14.669 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

28.490 €
28.49 € / mp

RECO Teren Intravilan Gepiu

Gepiu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

23.500 €
29.38 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~10km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

130.000 €
135.000 €
28.26 € / mp

Teren generos

Gepiu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

La ~10km distanță

35.693 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500.000 €
25 € / mp

Teren de servicii de vanzare pe DN79/E671, Biho ...

Gepiu

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

55.000 €
11.96 € / mp

RECO TEREN INTRAVILAN VANZARE GIRISU DE CRIS

Girișu de Criș

La ~10km distanță

4.599 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

37.500 €
12.93 € / mp

RECO Teren intravilan Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

66.800 €
22.27 € / mp

Teren intravilan Girisu De Cris

Girișu de Criș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
19

65.000 €
43.33 € / mp

RECO Teren intravilan pentru servicii 1500 mp z ...

Girișu de Criș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

22.000 €
12.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bihor

Bicaci

La ~10km distanță

1.769 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

193.188 €
17.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | LES

Leș

La ~10km distanță

10.957 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

330.000 €
8.46 € / mp

RECO Teren intravilan 3,9 ha -Les

Leș

La ~10km distanță

39.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~10km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

La ~10km distanță

6.252 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

380.978 €
26 € / mp

Teren 14600 mp situat in zona industriala Les, ...

Leș

La ~10km distanță

14.653 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

273.750 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat, cu ...

Leș

La ~10km distanță

9.125 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 500 mp, ...

Leș

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 1000 mp ...

Leș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții