Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
12

51.500 €
8.54 € / mp

RECO, Teren intravilan, loc de casa in Pausa, N ...

Păușa

6.032 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

193.188 €
17.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | LES

Leș

La ~5km distanță

10.957 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

La ~5km distanță

6.252 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 500 mp, ...

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 1000 mp ...

Leș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

273.750 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat, cu ...

Leș

La ~5km distanță

9.125 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

380.978 €
26 € / mp

Teren 14600 mp situat in zona industriala Les, ...

Leș

La ~5km distanță

14.653 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

121.500 €
136.728 €
23.99 € / mp

Teren intravilan pentru dezvoltare imobiliara, ...

Leș

La ~5km distanță

5.064 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

128.000 €
19.47 € / mp

De vânzare teren intravilan, 6574 mp în Leș

Leș

La ~5km distanță

6.574 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

116.559 €
27 € / mp

Teren intravilan de 4317 mp de vanzare,langa No ...

Chișirid

La ~5km distanță

4.317 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.170 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 3 minute de Nojo ...

Chișirid

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

58.000 €
75.82 € / mp

Teren de vanzare in Apateu, de 765 mp intravila ...

Apateu

La ~5km distanță

765 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
18

71.000 €
24.99 € / mp

Teren 2,841mp Apateu / Strada Principala langa ...

Apateu

La ~5km distanță

2.841 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
24

167.670 €
27 € / mp

Teren 6,210mp Apateu / Strada Principala

Apateu

La ~5km distanță

6.210 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

38.500 €
32.08 € / mp

RECO Teren intravilan 1200mp -Livada de Bihor

Livada de Bihor

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

16.500 €
33 € / mp

RECO Teren intravilan in LIvada de Bihor

Livada de Bihor

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

80.000 €
16 € / mp

RECO TRREN INTRAVILAN IN NOJORID LANGA AEROPORT

Nojorid

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

29.600 €
49.33 € / mp

RECO TEREN VANZARE NOJORID

Nojorid

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
15

143.900 €
85.81 € / mp

RECO Teren in nojorid

Nojorid

La ~5km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

691.500 €
10 € / mp

De vanzare teren extravilan 69150 MP in Nojorid ...

Nojorid

La ~5km distanță

69.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

491.140 €
65 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Nojorid, Bihor

Nojorid

La ~5km distanță

7.556 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

135.303 €
17 € / mp

TEREN INTRAVILAN 7.959 MP – DN79 NOJORID, BIHOR

Nojorid

La ~5km distanță

7.959 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

331.200 €
23 € / mp

Teren de vanzare in apropiere de Centura Nojori ...

Nojorid

La ~5km distanță

14.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

49.800 €
53.800 €
52.42 € / mp

Teren cu proiect si autorizatie de constructie ...

Nojorid

La ~5km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

106.650 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Nojorid, Bihor

Nojorid

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

21 €
0 € / mp

Teren intravilan de vânzare - Nojorid, MAR

Nojorid

La ~5km distanță

13.120 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

130.350 €
15 € / mp

Teren de vanzare zona industriala Nojorid, Bih ...

Nojorid

La ~5km distanță

8.690 mp teren
Construcții