Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

357.000 €
30 € / mp

Teren industrial de vanzare, dublu front strada ...

Palota

11.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

30.129 €
60.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.355.200 €
2,710.40 € / mp

45 parcele de teren pentru casa, de vanzare, Sa ...

Palota

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

41.000 €
74.55 € / mp

Teren situat in Sintandrei BH

Sântandrei

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

117.000 €
58.50 € / mp

RECO Teren Santandrei 2000mp

Sântandrei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

44.900 €
89.80 € / mp

RECO Teren intravilan in Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

37.500 €
75 € / mp

Toate utilitatile - Parcele Santandrei 500 - 18 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

28.000 €
57.03 € / mp

Teren intravilan in Santandrei, de vanzare, Bih ...

Sântandrei

La ~5km distanță

491 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

125.000 €
120.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru cladire de apartamente in S ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 1000 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
80 € / mp

Parcele de teren 500 mp pentru casa, situat in ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

66.800 €
133.60 € / mp

Teren intravilan cu fundație ridicată (plan P)

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €
24.51 € / mp

Teren intravilan

Sântandrei

La ~5km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
50.35 € / mp

Teren de 993 mp in Santandrei intr-o zona linis ...

Sântandrei

La ~5km distanță

993 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 500 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100.000 €
50 € / mp

Oportunitate - 4 parcele de teren de vanzare in ...

Sântandrei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
1

68.500 €
109.78 € / mp

Parcela cu utilitati si dublu front stradal de ...

Sântandrei

La ~5km distanță

624 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

126.000 €
92.17 € / mp

Teren 1,367mp Santandrei / Strada Biserici

Sântandrei

La ~5km distanță

1.367 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

399.000 €
27.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Santandrei.

Sântandrei

La ~5km distanță

14.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

56.000 €
89.89 € / mp

Teren intravilan de Vânzare, Sântandrei 623mp, ...

Sântandrei

La ~5km distanță

623 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

33.900 €
66.21 € / mp

Loc de casă/ Teren intravilan, de vânzare, Sânt ...

Sântandrei

La ~5km distanță

512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

45.000 €
31.91 € / mp

Teren intravilan cu proiect de casa de vanzare ...

Tărian

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

19.500 €
26.35 € / mp

RECO Teren intravilan in Tarian

Tărian

La ~5km distanță

740 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

37.500 €
12.93 € / mp

RECO Teren intravilan Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
19

65.000 €
43.33 € / mp

RECO Teren intravilan pentru servicii 1500 mp z ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

39.000 €
13 € / mp

RECO Teren extravilan in Santion

Sântion

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

45.000 €
15 € / mp

RECO Teren Santion

Sântion

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.780.000 €
773.91 € / mp

Teren intravilan disponibil pentru vânzare

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

89.000 €
618.06 € / mp

Teren intravilan Oradea cu Proiect Casa P+1

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

144 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

499.959 €
39.37 € / mp

Teren de vanzare in Oradea 12700 mp langa Autos ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

12.699 mp teren
Construcții