Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

645.000 €
446.68 € / mp

Teren 1444 mp Ultracentral Oradea, Strada Primă ...

Ultracentral, Oradea

1.444 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

149.000 €
46.55 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,201 mp, Str Gheo ...

Nord-Est, Oradea

La ~5km distanță

3.201 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

950.000 €
50 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – Calea ...

Periferie, Oradea

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.500.000 €
166.67 € / mp

Vând teren intravilan industrial – Calea Borșul ...

Periferie, Oradea

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

2.800.000 €
70 € / mp

Teren industrial 40.000 mp – Parc Industrial I ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

343.000 €
68.02 € / mp

De vânzare - Teren intravilan 5043 mp Oradea - ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

5.043 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

217.980 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Nord, Oradea

La ~5km distanță

6.228 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

396.631 €
78.65 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Est, Oradea

La ~5km distanță

5.043 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

497.000 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

99.000 €
46.24 € / mp

Teren industrial de vanzare, Parc industrial Bo ...

Exterior Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.141 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.860 €
140 € / mp

Parcele de vanzare pentru servicii si comert, C ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

549 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 76,860 € și 95.200 €
Agenție

1 lună în urmă
7

150.000 €
19.48 € / mp

Teren intravilan Calea Borsului

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

549.000 €
124.32 € / mp

De Vânzare - Teren Industrial\Comercial, Calea ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

4.416 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

75.000 €
150 € / mp

Parcela de teren intravilan, Cartier Grigorescu ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
87.27 € / mp

Teren Comercial 1.822 mp | DJ797 Santandrei-Ora ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.822 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

171.500 €
178.000 €
114.72 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea zona dealuri cu ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.590 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.274 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.762.650 €
75 € / mp

Teren intravilan industrial 23000 mp pe Borșulu ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

23.502 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

245.735 €
85 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.891 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

253.250 €
125 € / mp

Teren industrial de vanzare zonă Ogorului, Orad ...

Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.026 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.862.000 €
88.63 € / mp

Teren de vanzare Oradea

Sud-Est, Oradea

La ~5km distanță

21.009 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

172.040 €
85 € / mp

Teren intravilan pentru hala langa Mega Image, ...

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.024 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

284.520 €
120 € / mp

Parcele de teren pentru constructie blocuri, zo ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.371 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5.040.000 €
120 € / mp

Teren 42000 mp,dezvoltare rezidențial și comerc ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

559.895 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Periferie, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

580.000 €
271.41 € / mp

De vânzare Teren intravilan 2,137mp Strada Nojo ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.137 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

396.150 €
28.50 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

13.900 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
18

68.000 €
32.38 € / mp

RECO Teren intravilan zona Borsului

Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

210.000 €
219.44 € / mp

Vânzare teren cu constructii demolabil&#2 ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

957 mp teren
Construcții