Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

90.000 €
45 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 2000 mp ...

Tokai, Oradea

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

3.993.000 €
133.10 € / mp

Teren de vanzare Oradea

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

343.000 €
49 € / mp

Teren de 7.000 de mp, Calea Clujului, zona show ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

130.000 €
59.09 € / mp

Teren 2200 mp cu utilitati,strada Radautilor, l ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

39.000 €
78 € / mp

RECO Teren intravilan pentru loc de casa Oradea

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

415 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.287.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu vizibilitate pentru showroo ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

474.368 €
206.25 € / mp

De vânzare teren intravilan, 2300 mp Calea Clu ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

117.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 2600 mp de vanzare in Oradea, ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

74.800 €
249.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 300 mp, zona Calea ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

230.000 €
99.18 € / mp

Teren intravilan 2300 mp, Calea Clujului, Orade ...

Seleuș, Oradea

La ~5km distanță

2.319 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

340.000 €
40 € / mp

Teren cu imobil de vanzare, zona Metro, Oradea, ...

Seleuș, Oradea

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

84.000 €
35.88 € / mp

RECO Teren cu panorama 2350mp Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.341 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

184.200 €
32.01 € / mp

Reco Teren intravilan 5755 mp zona Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

42.000 €
61.95 € / mp

RECO Teren intravilan, Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

150.000 €
65.73 € / mp

Reco Teren intravilan in Podgoria 2282mp

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.282 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

183.000 €
50.83 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

46.800 €
27.53 € / mp

Parcela teren intravilan 1700 mp strada Teleki ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

110.000 €
33.85 € / mp

Teren intravilan de 3250 mp in Podgoria, de van ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

122.170 €
10 € / mp

Teren de vanzare pentru agrement , zona dealuri ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

12.217 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

43.500 €
73.23 € / mp

RECO Teren intravilan, Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

594 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

58.000 €
34.92 € / mp

Teren intravilan Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.661 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

155.900 €
75.06 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2.077 MP | DUBLU FRONT | PODGO ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.077 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

54.900 €
68.63 € / mp

Teren cu panorama zona Hanul Pescarilor, 0%comi ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

42.000 €
51.72 € / mp

Parcela casă, 812 mp, Rontău. 42 000 E. Comisio ...

Rontău

La ~5km distanță

812 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

26.000 €
45.69 € / mp

RECO Teren intravilan in Rontau

Rontău

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

155.000 €
40.19 € / mp

Teren cu intravilan, de vanzare, Rontau, Sanmar ...

Rontău

La ~5km distanță

3.857 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

155.012 €
40.19 € / mp

Teren intravilan, in apropierea Fabricii Nokian ...

Rontău

La ~5km distanță

3.857 mp teren
Construcții