Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

59.160 €
85 € / mp
66.000 €

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, ...

Rogerius, Oradea

696 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.780.000 €
773.91 € / mp

Teren intravilan disponibil pentru vânzare

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

93.500 €
111.71 € / mp

Teren intravilan 837 mp Calea Bihorului Oradea

Gării, Oradea

La ~5km distanță

837 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

220.000 €
34.53 € / mp

TEREN dublu front Oradea Str.Vantului-Paleu

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

6.372 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

75.000 €
103.59 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN ONCEA

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

724 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

58.000 €
68.97 € / mp

Vindem parcela teren intravilan de 841 mp in On ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

841 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

115.800 €
118.77 € / mp

Teren intravilan de 975 mp pe str. Piersicilor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

48.500 €
55.05 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea str Beldiceanu ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

881 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,500 € și 54.100 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

112.080 €
120 € / mp

Parcele de teren de vanzare, zona platou Oncea, ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

934 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98.000 €
98 € / mp

Teren intravilan pentru construcții

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

169.900 €
121.79 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORUL ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.395 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

206.310 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Onc ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.587 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.095 €
85 € / mp
67.000 €

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

707 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

282.000 €
47.19 € / mp

Reco Teren Intravilan in Oradea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

5.976 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

212.800 €
85.12 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitățile Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4.068.250 €
250 € / mp

Teren pretabil pentru dezvoltare imobiliara de ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

16.273 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

111.750 €
75 € / mp

Teren intravilan Oradea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.490 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

28.500 €
38 € / mp

Teren intravilan | Dublu Front | 750mp | Cheriu

Exterior Est, Oradea

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

130.000 €
3.25 € / mp

Afacere Investitie Vie 4 Hectare 40 km de Orade ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

200.000 €
127.88 € / mp

Teren intravilan in Oradea zona Santandrei

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.564 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

645.000 €
446.68 € / mp

Teren 1444 mp Ultracentral Oradea, Strada Primă ...

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

1.444 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

700.000 €
179.44 € / mp

EXCLUSIVITATE – Teren de vanzare – ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

3.901 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

74.900 €
149.80 € / mp

TEREN GRIGORESCU 500 MP | TOATE UTILITATILE | O ...

Nord, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

225.000 €
68.22 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Exterior Nord, Oradea

La ~5km distanță

3.298 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

120.000 €
0.24 € / mp

Proiect fotovoltaic, 54.945 MWp, RTB, vestul R ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

500.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.078.950 €
75 € / mp

Teren de vanzare, dublu front stradal, Parcul I ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

49.500 €
42.56 € / mp

Teren intravilan 1,163mp de vânzare în Săldabag ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

1.163 mp teren
Construcții