Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.500.000 €
166.67 € / mp

Vând teren intravilan industrial – Calea Borșul ...

Periferie, Oradea

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

950.000 €
50 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – Calea ...

Periferie, Oradea

19.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

559.895 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Periferie, Oradea

15.997 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

172.040 €
85 € / mp

Teren intravilan pentru hala langa Mega Image, ...

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.024 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.040.600 €
520.30 € / mp

Proiect autorizat pentru constructie bloc ,32 a ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

245.735 €
85 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.891 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

497.000 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.860 €
140 € / mp

Parcele de vanzare pentru servicii si comert, C ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

549 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 76,860 € și 95.200 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.762.650 €
75 € / mp

Teren intravilan industrial 23000 mp pe Borșulu ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

23.502 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

396.631 €
78.65 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Est, Oradea

La ~5km distanță

5.043 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

171.500 €
178.000 €
114.72 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea zona dealuri cu ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

253.250 €
125 € / mp

Teren industrial de vanzare zonă Ogorului, Orad ...

Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.026 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
87.27 € / mp

Teren Comercial 1.822 mp | DJ797 Santandrei-Ora ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.822 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

99.000 €
46.24 € / mp

Teren industrial de vanzare, Parc industrial Bo ...

Exterior Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.141 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

150.000 €
19.48 € / mp

Teren intravilan Calea Borsului

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

75.000 €
150 € / mp

Parcela de teren intravilan, Cartier Grigorescu ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.590 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.274 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

217.980 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Nord, Oradea

La ~5km distanță

6.228 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.545.000 €
71.86 € / mp

RECO Imobiliare teren intravilan langa Solay

Est, Oradea

La ~5km distanță

21.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

1.545.000 €
77.85 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Vest, Oradea

La ~5km distanță

19.845 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.862.000 €
88.63 € / mp

Teren de vanzare Oradea

Sud-Est, Oradea

La ~5km distanță

21.009 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

284.520 €
120 € / mp

Parcele de teren pentru constructie blocuri, zo ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.371 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5.040.000 €
120 € / mp

Teren 42000 mp,dezvoltare rezidențial și comerc ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

210.000 €
219.44 € / mp

Vânzare teren cu constructii demolabil&#2 ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

957 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.078.950 €
75 € / mp

Teren de vanzare, dublu front stradal, Parcul I ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

120.000 €
0.24 € / mp

Proiect fotovoltaic, 54.945 MWp, RTB, vestul R ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

500.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
18

68.000 €
32.38 € / mp

RECO Teren intravilan zona Borsului

Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

13.828 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

200.000 €
127.88 € / mp

Teren intravilan in Oradea zona Santandrei

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.564 mp teren
Construcții