Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

2.200.000 €
1.780.000 €
956.52 € / mp

Teren intravilan disponibil pentru vânzare

Iosia-Nord, Oradea

2.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,780,000 € și 2.200.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

59.160 €
85 € / mp

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

696 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

871.139 €
719.950 €
497.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare,locuinte colective ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

248.800 €
243.44 € / mp

Teren intravilan 1022 mp – Ioșia | Zonă liniști ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

229.000 €
224.07 € / mp

Teren de 1022mp de vanzare,Onestilor,Iosia,Orad ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.590.000 €
356.36 € / mp

Teren intravilan 7200 mp pentru dezvoltare imob ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

7.268 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

89.000 €
618.06 € / mp

Teren intravilan Oradea cu Proiect Casa P+1

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

144 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.500 €
84.96 € / mp

Parcele teren intravilan de vanzare in Cihei, B ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

512 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

40.000 €
81.63 € / mp

Teren intravilan de 490 mp de vanzare, zona Cih ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

490 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

499.959 €
39.37 € / mp

Teren de vanzare in Oradea 12700 mp langa Autos ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

12.699 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

85.000 €
13.60 € / mp

RECO Teren intravilan, zona Cartier Balcescu

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

6.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

884.000 €
80 € / mp

7 parcele teren intravilan , zona Lacuri Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

11.050 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

699.000 €
132.01 € / mp

RECO , teren cu PUZ 4 blocuri, Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

5.295 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

49.900 €
97.46 € / mp

RECO Teren intravilan Tineretului

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

220.000 €
34.53 € / mp

TEREN dublu front Oradea Str.Vantului-Paleu

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

6.372 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

282.000 €
47.19 € / mp

Reco Teren Intravilan in Oradea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

5.976 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98.000 €
98 € / mp

Teren intravilan pentru construcții

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

206.310 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Onc ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.587 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4.068.250 €
250 € / mp

Teren pretabil pentru dezvoltare imobiliara de ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

16.273 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

169.900 €
121.79 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 1395 MP | ZONA CALEA BIHORUL ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.395 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.095 €
85 € / mp

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

707 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

212.800 €
85.12 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitățile Oncea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
56.35 € / mp

De vânzare teren intravilan, 1757 mp, Oncea ,St ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

58.000 €
68.97 € / mp

Vindem parcela teren intravilan de 841 mp in On ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

841 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

112.080 €
120 € / mp

Parcele de teren de vanzare, zona platou Oncea, ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

934 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

111.750 €
75 € / mp

Teren intravilan Oradea

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

1.490 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

93.500 €
111.71 € / mp

Teren intravilan 837 mp Calea Bihorului Oradea

Gării, Oradea

La ~5km distanță

837 mp teren
Construcții