Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
600.34 € / mp

Teren cu doua case si cu PUZ pentru Bloc, zona ...

Centru Civic, Oradea

583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

525.000 €
467.900 €
929.20 € / mp

Teren intravilan pentru DEZVOLTATORI

Centru Civic, Oradea

565 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 467,900 € și 525.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

91.920 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare pe strada Soarelui, ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

145.500 €
129.500 €
149.23 € / mp

Reco Teren intravilan zona exclusivista Gheorge ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

249.500 €
1,782.14 € / mp

Teren cu constructie de demolat, Cantemir,Orade ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

523 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

187.980 €
60 € / mp

Vanzare Teren intravilan 3133 mp strada Sofiei, ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

3.133 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

155.000 €
299.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

517 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.650.000 €
1,367.03 € / mp

Teren de vanzare pentru constructie bloc, 11 et ...

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

1.207 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

884.000 €
80 € / mp

7 parcele teren intravilan , zona Lacuri Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

11.050 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

699.000 €
132.01 € / mp

RECO , teren cu PUZ 4 blocuri, Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

5.295 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

49.900 €
97.46 € / mp

RECO Teren intravilan Tineretului

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

512 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

4.000.000 €
320 € / mp

Teren 12000 mp de vanzare langa Cetatea Oradea ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

650.000 €
575.73 € / mp

Teren pentru constructie blocuri, central, Orad ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

1.129 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

871.139 €
719.950 €
497.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare,locuinte colective ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

248.800 €
243.44 € / mp

Teren intravilan 1022 mp – Ioșia | Zonă liniști ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

229.000 €
224.07 € / mp

Teren de 1022mp de vanzare,Onestilor,Iosia,Orad ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.590.000 €
356.36 € / mp

Teren intravilan 7200 mp pentru dezvoltare imob ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

7.268 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

159.500 €
49.08 € / mp

„Teren intravilan 3250 mp Grigorescu 1 – Front ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 159,500 € și 201.900 €
Agenție

8 luni în urmă
5

135.000 €
251.87 € / mp

RECO, Teren Intravilan, Nufarul

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

52.635 €
139.62 € / mp

Parcele de teren de vanzare,zona Nufarul,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

69.500 €
139 € / mp

Parcela de 500 mp de vanzare, Grigorescu,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

270.000 €
60 € / mp

Teren extravilan 4500 MP, cu PUZ, Grigorescu , ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

128.500 €
98.85 € / mp

Teren intravilan de vanzare în Oradea, functiun ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

320.000 €
111.34 € / mp

Teren intravilan mixt de vanzare zona Ogorului, ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

2.874 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

99.900 €
31.35 € / mp

Teren 3187 mp intravilan de vânzare Oradea Nufa ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

3.187 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

112.735 €
93.170 €
46.57 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, Parc Ind ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

697.550 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 9965 mp, ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

9.965 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

7.500.000 €
131.10 € / mp

Teren intravilan 5,7 ha cu panouri fotovoltaice ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

57.210 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.356.000 €
145.20 € / mp

Oradea, Calea Santandrei, vand teren 30.000 mp

Centura, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții