Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

15.997 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
4

125.000 €
25 € / mp

Oportunitate Unică de Investiție!

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

44.000 €
24.69 € / mp

RECO Teren extravilan in Oradea cartier Grigore ...

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

1.782 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.480 €
128 € / mp

Teren destinatie mixta, comercial si industrial ...

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

3.285 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

108.900 €
18.92 € / mp

RECO Teren Unicat Spre Livada

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

420.480 €
128 € / mp

Teren industrial de vanzare, zona Aeroportului, ...

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

3.285 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

28.000 €
45.09 € / mp

De vânzare teren investiție, 621 mp - zona Aero ...

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

621 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

112.735 €
93.170 €
46.57 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, Parc Ind ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

7.500.000 €
131.10 € / mp

Teren intravilan 5,7 ha cu panouri fotovoltaice ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

57.210 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

697.550 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 9965 mp, ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

9.965 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.356.000 €
145.20 € / mp

Oradea, Calea Santandrei, vand teren 30.000 mp

Centura, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

135.000 €
251.87 € / mp

RECO, Teren Intravilan, Nufarul

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

159.500 €
49.08 € / mp

„Teren intravilan 3250 mp Grigorescu 1 – Front ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

52.635 €
139.62 € / mp

Parcele de teren de vanzare,zona Nufarul,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

13.828 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

350.575 €
37 € / mp

Teren situat pe Gheorghe Doja - partial intravi ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

9.475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

52.000 €
56.000 €
79.15 € / mp

Teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

30.721 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

157.500 €
45 € / mp

Teren intravilan 3500 mp, Săldăbagiu de Munte, ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

499.000 €
128.77 € / mp

Teren 3875 mp Oradea – dublu front stradal – id ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

3.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~10km distanță

7.010 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~15km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~20km distanță

5.754 mp teren
Construcții