Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

5.754 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

44.805 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

La ~5km distanță

6.075 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

38.900 €
6.49 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5.995 MP | COMUNA SUMUGIU | BI ...

Șumugiu

La ~10km distanță

5.995 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

39.000 €
11.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tasad - comuna D ...

Tășad

La ~10km distanță

3.255 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
11.23 € / mp

Vand teren in Santelec

Sântelec

La ~10km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

4.367 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
15 € / mp

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

96.900 €
20 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, Hidise ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

4.845 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

85.120 €
19 € / mp

Teren intravilan de vanzare la E79, Hidiselu de ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

4.480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.386 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Hidiselul de Sus, ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

1.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.130 €
45 € / mp

Teren de vanzare, la iesirea din Baile Felix, B ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~20km distanță

7.010 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~20km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

La ~20km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~20km distanță

13 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~25km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~25km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

350.575 €
37 € / mp

Teren situat pe Gheorghe Doja - partial intravi ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~25km distanță

9.475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

52.000 €
56.000 €
79.15 € / mp

Teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

La ~25km distanță

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~25km distanță

30.721 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

157.500 €
45 € / mp

Teren intravilan 3500 mp, Săldăbagiu de Munte, ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~25km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

499.000 €
128.77 € / mp

Teren 3875 mp Oradea – dublu front stradal – id ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~25km distanță

3.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

La ~25km distanță

13.828 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

La ~25km distanță

850 mp teren
Construcții