Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
19

65.000 €
43.33 € / mp

RECO Teren intravilan zona industriala Santand ...

Girișu de Criș

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

37.500 €
12.93 € / mp

RECO Teren intravilan Girisu de Cris

Girișu de Criș

2.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

45.000 €
31.91 € / mp

Teren intravilan cu proiect de casa de vanzare ...

Tărian

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

19.500 €
26.35 € / mp

RECO Teren intravilan in Tarian

Tărian

La ~5km distanță

740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.355.200 €
2,710.40 € / mp

45 parcele de teren pentru casa, de vanzare, Sa ...

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

30.129 €
60.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

357.000 €
30 € / mp

Teren industrial de vanzare, dublu front strada ...

Palota

La ~5km distanță

11.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
17.39 € / mp

Teren cu utilitati si constructie de demolat,Ch ...

Cheresig

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

53.000 €
43.62 € / mp

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile in B ...

Borș

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

17.000 €
6.30 € / mp

RECO Teren extravilan 2700mp Bors

Borș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

76.900 €
31.76 € / mp

RECO Teren intravilan Calea Borsului

Borș

La ~5km distanță

2.421 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

327.500 €
25 € / mp

Teren industrial de vanzare 13100 mp, Bors, Bih ...

Borș

La ~5km distanță

13.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.000 €
63.94 € / mp

Teren intravilan com Bors, 563 mp, 32 ml front- ...

Borș

La ~5km distanță

563 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

353.264 €
45.98 € / mp

Teren industrial de vanzare Calea Borsului, Bih ...

Borș

La ~5km distanță

7.683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, zona Ind ...

Borș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

466.462 €
385.506 €
39.53 € / mp

Teren industrial de vanzare in Santion, aproape ...

Borș

La ~5km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

58.203 €
84.605 €
16.10 € / mp

Teren industrial de vanzare, Puz aprobat, Parcu ...

Borș

La ~5km distanță

3.614 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

450.000 €
56.25 € / mp

Teren industrial de 8000mp si front de 90 m de ...

Borș

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.820.000 €
35.00 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CU PUZ | 5,2 HA | BORS - ORADE ...

Borș

La ~5km distanță

52.001 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

219.000 €
16.34 € / mp

RECO Teren intravilan in Bors 13400 mp front 50 ...

Borș

La ~5km distanță

13.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

99.000 €
72.47 € / mp

De vânzare teren intravilan 1,366mp Borș / Șose ...

Borș

La ~5km distanță

1.366 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

66.800 €
133.60 € / mp

Teren intravilan cu fundație ridicată (plan P)

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

28.000 €
57.03 € / mp

Teren intravilan in Santandrei, de vanzare, Bih ...

Sântandrei

La ~5km distanță

491 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

37.500 €
75 € / mp

Toate utilitatile - Parcele Santandrei 500 - 18 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

41.000 €
74.55 € / mp

Teren situat in Sintandrei BH

Sântandrei

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 500 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100.000 €
50 € / mp

Oportunitate - 4 parcele de teren de vanzare in ...

Sântandrei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €
24.51 € / mp

Teren intravilan

Sântandrei

La ~5km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 1000 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții