Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

La ~5km distanță

35.693 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500.000 €
25 € / mp

Teren de servicii de vanzare pe DN79/E671, Biho ...

Gepiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

22.000 €
12.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bihor

Bicaci

La ~5km distanță

1.769 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vânzare 14.669 MP, Intravilan- Teren Fotba ...

Cefa

La ~5km distanță

14.669 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

48.990 €
7.08 € / mp

RECO teren intravilan Cefa cu proiect casa

Cefa

La ~5km distanță

6.921 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

42.500 €
11.26 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,775 mp, Cefa

Cefa

La ~5km distanță

3.775 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

La ~5km distanță

6.252 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

La ~15km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~15km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~15km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~15km distanță

13 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

La ~15km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.500 €
14.23 € / mp

Vand teren intravilan in Via Venkert Salonta

Central, Salonta

La ~15km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~20km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

La ~20km distanță

13.828 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

La ~20km distanță

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

52.000 €
56.000 €
79.15 € / mp

Teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

La ~20km distanță

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

350.575 €
37 € / mp

Teren situat pe Gheorghe Doja - partial intravi ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~20km distanță

9.475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

499.000 €
128.77 € / mp

Teren 3875 mp Oradea – dublu front stradal – id ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~20km distanță

3.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~20km distanță

30.721 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

157.500 €
45 € / mp

Teren intravilan 3500 mp, Săldăbagiu de Munte, ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~20km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~20km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~25km distanță

7.010 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Construcții