Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

121.800 €
21.16 € / mp

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis- ...

Fughiu

5.755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

24.500 €
49.40 € / mp

Parcele de teren intravilan la 12 minute de Ora ...

Fughiu

496 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

15.500 €
31 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare, la 12 k ...

Fughiu

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

125.000 €
18.01 € / mp

Teren de vânzare în Alparea 6942mp pa ...

Alparea

La ~5km distanță

6.942 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

104.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare, la 1 minut de cent ...

Alparea

La ~5km distanță

6.751 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
22.37 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Alparea lângă pădure

Alparea

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
7.14 € / mp

RECO Teren intravilan, Alparea

Alparea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

69.500 €
31.03 € / mp

RECO Teren intravilan, Osorhei la E60

Oșorhei

La ~5km distanță

2.240 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

47.586 €
77 € / mp

RECO , teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

618 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 47,586 € și 47.663 €
Agenție

Mai mult de un an
5

120.000 €
20.51 € / mp

RECO Teren intravilan, Miniparadis

Oșorhei

La ~5km distanță

5.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

39.000 €
18.07 € / mp

Teren Osorhei, Str. 610

Oșorhei

La ~5km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

21.900 €
30.08 € / mp

Reco, Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

728,18 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

92.900 €
16.14 € / mp

RECO Teren intravilan de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

84.000 €
14.83 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN OSORHEI

Oșorhei

La ~5km distanță

5.663 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

47.500 €
46.48 € / mp

RECO Teren intravilan, Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

160.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei, 5.840 m ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.840 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

66.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pretabil pentru 2 ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.008 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei ,zona mi ...

Oșorhei

La ~5km distanță

3.286 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

247.260 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei la 10 mi ...

Oșorhei

La ~5km distanță

4.121 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

75.000 €
33.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei, 2240 mp ...

Oșorhei

La ~5km distanță

2.240 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

46.425 €
75 € / mp

Doua parcele cu acces din E60.Intravilan.Osorhe ...

Oșorhei

La ~5km distanță

619 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

23.800 €
47.60 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Oșorhei, zona Min ...

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

159.600 €
28 € / mp

5700 mp Teren intrav. zona Mini Paradis, deschi ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

124.000 €
62 € / mp

Teren intravilan pentru constructii si investit ...

Oșorhei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

60.800 €
21.13 € / mp

Teren intravilan – Oșorhei | 2878mp

Oșorhei

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

193.800 €
34 € / mp

Teren intravilan 5700 mp de vanzare Osorhei, zo ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

23.000 €
36.86 € / mp

RECO teren Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

624 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

149.000 €
25.89 € / mp

RECO Teren Intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

179.000 €
74.12 € / mp

RECO , teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

2.415 mp teren
Construcții