Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

250.000 €
94.16 € / mp

Teren si Constructie de Vanzare, la 40 km de Or ...

Dobrești

2.655 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.000 €
21.50 € / mp

Proprietate de vacanta, pensiune si pastravarie

Roșia

La ~10km distanță

1.814 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

49.000 €
4.08 € / mp

Teren intravilan Rosia, 12 000 mp, cu proiect a ...

Roșia

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
3.74 € / mp

Reco, Teren Rosia

Roșia

La ~10km distanță

6.149 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
10.77 € / mp

Teren intravilan in Fancica,Bihor

Făncica

La ~15km distanță

2.321 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

39.000 €
11.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tasad - comuna D ...

Tășad

La ~15km distanță

3.255 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

La ~20km distanță

44.805 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

La ~20km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

La ~20km distanță

6.075 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~20km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

527.153 €
7,530.76 € / mp

Teren de vanzare in Suncuius, 4,7 ha intravilan ...

Șuncuiuș

La ~20km distanță

47.923 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
25

12.500 €
4.06 € / mp

Teren intravilan constructii 3082 mp Damis Brat ...

Damiș

La ~20km distanță

3.082 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vânzare în Damiș- Bratca p ...

Damiș

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

213.730 €
22 € / mp

Teren de vanzare la intrare in Beius dinspre Or ...

Beiuș

La ~20km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

19.500 €
39 € / mp

Reco Teren intravilan Beius

Est, Beiuș

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Nord, Beiuș

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

849.000 €
17 € / mp

Teren extravilan - construcții, suprafață 49.93 ...

Beiuș

La ~20km distanță

49.933 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

117.800 €
32.75 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN |3597 MP| BEIUS

Central, Beiuș

La ~20km distanță

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

La ~20km distanță

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

243.000 €
25.01 € / mp

Reco Teren in Beius, langa parcul industrial

Exterior Nord, Beiuș

La ~20km distanță

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

86.500 €
17.53 € / mp

RECO Teren 4935mp in Beius

Periferie, Beiuș

La ~20km distanță

4.935 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

140.000 €
36.84 € / mp

Reco Teren intravilan langa centura Beius

Exterior Nord, Beiuș

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
11.23 € / mp

Vand teren in Santelec

Sântelec

La ~20km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

85.120 €
19 € / mp

Teren intravilan de vanzare la E79, Hidiselu de ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

4.480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.130 €
45 € / mp

Teren de vanzare, la iesirea din Baile Felix, B ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

96.900 €
20 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, Hidise ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

4.845 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

4.367 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidișelu de Sus

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții