Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.900 €
9.27 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1715 MP PTR CASA PLUS BONUS 90 ...

Valea Seacă

1.715 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

21.500 €
13.57 € / mp

De vânzare teren intravilan 1584 mp Valea Seaca ...

Valea Seacă

1.584 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
18

169.900 €
2.95 € / mp

Teren Platou Premium, 57.662 mp, Deschidere Gen ...

Popeni

La ~10km distanță

57.662 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

34.900 €
21.19 € / mp

TEREN PENTRU CASA 1647 MP IN BORZESTI - ONESTI

Borzești

La ~15km distanță

1.647 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

39.900 €
7.87 € / mp

Teren intravilan - sat Pradais com Huruiesti j ...

Prădaiș

La ~20km distanță

5.069 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
10

11.000 €
12.000 €
5.03 € / mp

Teren generos 2186 mp cu casă bătrânească – Cop ...

Copăcești

La ~20km distanță

2.186 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

9.900 €
5.09 € / mp

Teren intravilan sat Copacesti com Ruginesti

Copăcești

La ~20km distanță

1.944 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

17.500 €
3.50 € / mp

Adjud, teren 5000 mp - iesire spre Onesti

Vest, Adjud

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

19.500 €
39.16 € / mp

Teren Nord Residence Adjud/Vrancea/ Loturi cu P ...

Nord, Adjud

La ~20km distanță

498 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €
14.38 € / mp

Teren intravilan 3129 mp | Deschidere 28 ml / L ...

Homocea

La ~20km distanță

3.129 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

69.900 €
7.13 € / mp

Teren 9800 mp pentru investitii Buciumi- 7 km ...

Buciumi

La ~20km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

5.400.000 €
135 € / mp

TEREN DE VANZARE cu Hale de Productie, Birouri ...

Central, Onești

La ~20km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

8.900.000 €
26.97 € / mp

Onești | Teren 33 ha cu utilităț ...

Est, Onești

La ~20km distanță

330.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

164.900 €
16.49 € / mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN IN ZONA INDUSTRIALA ...

Periferie, Onești

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
26

2.400.000 €
118.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII ( 2 ha) DE VA ...

Central, Onești

La ~20km distanță

20.326 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

86.900 €
128.74 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN ONESTI

Est, Onești

La ~20km distanță

675 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

225.000 €
4.50 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN EXCLUSIVITATE ON ...

Est, Onești

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

64.900 €
9.04 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN EXCLUSIVITATE D ...

Exterior Est, Onești

La ~20km distanță

7.179 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

170.500 €
5 € / mp

TEREN DE VANZARE PTR.BUSINESS 34100 Mp ONESTI

Central, Onești

La ~20km distanță

34.100 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

La ~20km distanță

6.478 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

50.000 €
14.61 € / mp

Teren intravilan 3422 mp, zona Dofteana-Parcul ...

Central, Onești

La ~20km distanță

3.422 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

249.900 €
8.93 € / mp

Teren Intravilan 28.000 mp în Onesti – pen ...

Est, Onești

La ~20km distanță

28.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

27.000 €
4.99 € / mp

Teren intravilan cu constructie veche in Calapo ...

Calapodești

La ~25km distanță

5.410 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

265.000 €
40.15 € / mp

Teren intravilan de vanzare Faraoani jud. Baca ...

Faraoani

La ~25km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

74.900 €
7.11 € / mp

Teren intravilan + extravilan 10.537 mp – casa, ...

Filipești (Bogdănești)

La ~25km distanță

10.537 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

368.175 €
25 € / mp

De vanzare in FUNDATURA, 14.727m²/2 ...

Fundătura

La ~25km distanță

14.727 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

107.000 €
27.14 € / mp

Teren Nicolae Bălcescu 3942 mp intravilan

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

3.942 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

46.500 €
34.96 € / mp

Teren de vânzare Nicolae Balcescu – ...

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

1.330 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

41.000 €
19.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Nicolae Balcescu, ...

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

2.114 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

324.645 €
15 € / mp

Bacau com. Tamași teren intravilan 21643 m ...

Tamași

La ~30km distanță

21.643 mp teren
Construcții