Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
11

55.000 €
12.57 € / mp

De vanzare doua loturi de teren in Fantanele-Ba ...

Trebeș

4.374 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

37.500 €
25.10 € / mp

Teren superb Fantanele

Fântânele (Hemeiuș)

La ~5km distanță

1.494 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

27.500 €
51.12 € / mp

Fantanele la strada principala, Toate utilitati ...

Fântânele (Hemeiuș)

La ~5km distanță

538 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

26.000 €
26 € / mp

Teren intravilan in Fantanele de Hemeius | de v ...

Fântânele (Hemeiuș)

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

26.000 €
39.16 € / mp

Teren intravilan multifunctional, Hemeius. PRET ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

664 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

14.175 €
25 € / mp

Loturi teren 567 mp - Hemeius - Pensiunea Lored ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

567 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

79.800 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bacau Calea Moldove ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

5.105 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

49.000 €
37.69 € / mp

Hemeiusi (Parcul Dendrologic) lot de teren 1300 ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

87.000 €
34.80 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp- Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

136.000 €
21.94 € / mp

Teren intravilan 6.200 mp –Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
33.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Hemeiu ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.971 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
78.20 € / mp

Teren intravilan Hemeiuș

Hemeiuș

La ~5km distanță

422 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

66.550 €
30.25 € / mp

Teren intravilan 2200 mp Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

36.000 €
16.67 € / mp

Teren 2160 mp Hemeius, jud. Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

100.000 €
33.33 € / mp

Hemeius, 3000 mp -teren intravilan, utilitati

Hemeiuș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

61.200 €
17 € / mp

De vanzare teren intravilan Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

44.900 €
71.96 € / mp

Hemeius 624 mp teren de casa

Hemeiuș

La ~5km distanță

624 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

67.928 €
28 € / mp

Teren intravilan Magura, deschidere la strazile ...

Măgura

La ~5km distanță

2.426 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

50.000 €
59.31 € / mp

Teren ideal constructii, Magura

Măgura

La ~5km distanță

843 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Magura, 2 loturi, intravilan, utilitati la limi ...

Măgura

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

85.000 €
28.33 € / mp

Teren intravilan central, Magura

Măgura

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

125.000 €
25 € / mp

Teren 5000 mp Magura Bacau

Măgura

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

46.000 €
41.82 € / mp

Vând teren platou Farbe

Măgura

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

35 €
0.01 € / mp

Magura Farbe- teren intravilan, 2500 mp, deschi ...

Măgura

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

50.000 €
20 € / mp

TEREN DE VANZARE MAGURA

Măgura

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
6

27.500 €
38.19 € / mp

Teren intravilan cu constructie demolabila in C ...

Măgura

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

85.000 €
32.82 € / mp

Teren intravilan Barati

Barați

La ~5km distanță

2.590 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

135.000 €
50 € / mp

Teren de vânzare Barați, Bacău

Barați

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

30 €
0.01 € / mp

Teren 2200 mp | Toate utilitatile - Zona Margin ...

Calea Moinești, Bacău

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

La ~5km distanță

1.907 mp teren
Construcții