Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

72.000 €
60 € / mp

Saucesti-platou Bogdan Voda-intravilan-1.200 mp ...

Săucești

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

168.000 €
9.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil Deschidere 44 ml ...

Săucești

18.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

129.500 €
41.05 € / mp

Parcele teren intravilan comuna Bogdan Voda, ju ...

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

342.500 €
24.87 € / mp

Teren Bogdan Voda E85

Bogdan Vodă

La ~5km distanță

13.773 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

1.666 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

84.200 €
61.000 €
179.91 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mol ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

468 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

132.255 €
45 € / mp

Teren de vanzare in Bacau

Calea Moldovei, Bacău

La ~5km distanță

2.939 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

510.708 €
106 € / mp

Teren 4,818 mp la strada principala in Gheraies ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

4.818 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

82.500 €
55 € / mp

Gheraiesti-str. Lunca Bistritei-la asfalt-1.500 ...

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

49.500 €
53.900 €
41.25 € / mp

Teren 1200mp Gheraiesti

Gherăiești, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

La ~5km distanță

1.907 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

234.000 €
39.17 € / mp

Teren intravilan parcelat 13 loturi, Mărgineni

Mărgineni

La ~5km distanță

5.974 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

225.000 €
67.16 € / mp

Margineni (Royal Garden), 3350 mp intravilan, s ...

Mărgineni

La ~5km distanță

3.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

14.000 €
43.75 € / mp

Loturi teren intravilan, Mărgineni

Mărgineni

La ~5km distanță

320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

158.000 €
158 € / mp

Persoana fizica - teren 1.000mp - Serbanesti - ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
4

139.500 €
93.25 € / mp

TEREN INTRAVILAT-1.500 MP-PIAZZETA-CALEA ROMANU ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.496 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

87.000 €
43.76 € / mp

OFERTA limitata!!!!! Teren Calea Romanului - st ...

Calea Romanului, Bacău

La ~5km distanță

1.988 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

55.000 €
41.38 € / mp

Teren 1329 mp | Casa batraneasca | Toate utilit ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

1.329 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

28.800 €
50.97 € / mp

Lot casa, Serbanesti

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

150.000 €
41.10 € / mp

Teren intravilan 3650 mp, zona Serbanesti

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

76.500 €
77.04 € / mp

Teren intravilan 993 mp, Cartier Serbanesti, Ba ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

993 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.708.585 €
2.238.500 €
640.48 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie de constructie ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

4.229 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

35.400 €
39.46 € / mp

Teren Intravilan în Serbanesti, Bacau

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

897 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

63.000 €
108.62 € / mp

Teren 580m Șerbănești cu casa in construcție

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

580 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.900 €
26.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN, SERBANESTI

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

82.602 €
26 € / mp

Teren intravilan 3177 mp, zona Serbanesti

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

3.177 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

125.000 €
26.23 € / mp

Teren intravilan pentru construcții, 4765 ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

4.765 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

71.995 €
31.44 € / mp

Teren intravilan, 2290mp, deschidere 21ml, in S ...

Calea Bârladului, Bacău

La ~5km distanță

2.290 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

378.469 €
312.785 €
80.53 € / mp

Teren intravilan, Calea Barladului, Bacau

Calea Bârladului, Bacău

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții